1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

PRACA W PETERBOROUGH CZEKA

praca w peterboroughPraca w Peterborough czeka. Poszukiwani są pracownicy do magazynu znajdującego się w Werrington. Praca na dłuższy czas. Również w weekendy. 40-50 godzin tygodniowo, £6.31 za godzinę. Wymagana dobra sprawność fizyczna oraz doświadczenie. Przydatna znajomość języka polskiego. Kontakt i więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 07850 938346.

Komentarze   

0 #1 Olga 2014-07-13 17:56
Dobrze, że dopisali 'Wymagana dobra sprawność fizyczna' To mało powiedziane! Od pracownika wymaga się aby biegał między sektorami i w biegu wyciągał daną rzecz z kartonu. We wcześniejszym ogłoszeniu było napisane, że praca w systemie 8h możliwe Overtime, co jest nie prawdą! Pracuje się po 10 lub 12h nawet w weekendy,o żadnych Overtime nie ma w ogóle mowy. Jak również, nie było żadnej informacji dotyczącej tego, że od pracownika wymaga się normy 90 rzeczy na godzinę. Pracowałam tam i nie raz widziałam jak stałe dziewczyny wcale nie biegały i one normę wyrabiały, ciekawe jak, stojąc i plotkując między regałami. Wydaję mi się, że to te nowe dziewczyny wyrabiają normę tym starym!!! Taka jest moja opinia na temat tego MAGAZYNU Yours Clothing Peterborough.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC