1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

NIEZWYKŁY LUNCH NA PLACU KATEDRALNYM

world mental health day peterboroughGigantyczny stół z przekąskami i koktajlami owocowymi stanie na Placu Katedralnym już jutro, tj. w czwartek, 10 października, w godzinach 12.00 – 15.00. W ten sposób Peterborough City Council świętuje World Mental Health Day i zaprasza wszystkich do przyłączenia się i rozmowy na temat zdrowia psychicznego.

Na miejscu stacjonować będą specjaliści z instytucji i organizacji pomocowych, m.in. z Peterborough and Fenland Mind, Richmond Fellowship czy Cambridgeshire and Peterborough Foundation Trust, którzy opowiedzą o wsparciu przy problemach ze zdrowiem psychicznym, a także o pierwszych, niepokojących symptomach, który rozpoznać może każdy z nas. Podpowiedzą także, jaki jest klucz do dobrego samopoczucia i jakich pięciu zasad należy przestrzegać, aby czuć się dobrze i aby nasze życie było pozytywne.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC