1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 12-13 PAŹDZIERNIKA

9„Ale za to niedziela będzie dla nas” – oto cytat z piosenki, który najlepiej zilustruje atrakcje nadchodzącego weekendu. W naszym przeglądzie przygotowaliśmy dla Was trzy wielkie wydarzenia i tak się akurat składa, że wszystkie odbywają się w niedzielę właśnie. W sobotę proponujemy więc odpoczynek i zbieranie sił na niedzielne wielkie bieganie, wystawę jesienną i koncert Kapeli ze Wsi Warszawa. Życzymy udanego weekendu!

 PERKINS GREAT EASTERN RUN 2013

To jedna z najpopularniejszych, cyklicznych imprez w Peterborough. W niedzielę, 13 października prawie 5200 osób przebiegnie przez miasto w półmaratonie Perkins Great Eastern Run 2013. Start biegu i meta, tak jak w zeszłym roku, przy Embankment. Cała trasa biegu dostępna jest tutaj: http://www.perkinsgreateasternrun.co.uk/half-marathon/h-m-2013-route. Obok półmaratonu odbędą się także zawody dla zabawy, Fun Run, gdzie ponad 1600 biegaczy, a część z nich w zabawnych i kolorowych strojach, wystartuje w szczytnym celu, aby zebrać fundusze dla organizacji charytatywnej Anna’s Hope. Imprezę sportową otworzy manager Peterborough United, Darren Ferguson. Fun Run wystartuje o 10.00 a półmaraton o 10.30. Najmłodszy uczestnik biegu ma… 6 miesięcy i choć nie potrafi jeszcze samodzielnie biegać, to trasę pokona w swoim wózku. Najstarszy biegacz natomiast liczy sobie 85 lat. Zapraszamy wszystkich do dopingowania uczestników biegów!

 

1

 

KAPELA ZA WSI WARSZAWA W KEY THEATRE!

O tym wyjątkowym koncercie naszych rodaków informowaliśmy Was już wcześniej. Teraz czas na przypomnienie – bilety są jeszcze do kupienia! I gorąco namawiamy do ich nabycia, ponieważ niezwykle rzadko gościmy muzyków z Polski w naszym mieście, więc naprawdę warto! Kapela ze Wsi Warszawa/Warsaw Village Band wystąpi w Key Theatre w Peterborough, w niedzielę, 13 października, o godzinie 19.30. Formacja gra awangardowe interpretacje muzyki tradycyjnej, folkowej z szeroko rozumianego Mazowsza. Muzycy są wierni tradycyjnym technikom śpiewania i żywym instrumentom, ich kompozycje brzmią świeżo i są świetnie wyprodukowane, a oni sami uznawani za jednych z najlepszych na rodzimym rynku muzycznym. Koncert KZWW w Peterborough po prostu trzeba zobaczyć! Więcej informacji o koncercie Kapeli ze Wsi Warszawa w Peterborough znajdziecie na stronie: http://www.vivacity-peterborough.com/event/warsaw-village-band - tutaj też zakupicie bilety w cenie £14.

 

kapela ze wsi warszawa

 

AUTUMN SHOW

Jesienne targi w Peterborough Arena zagwarantują coś interesującego do zobaczenia osobom w każdym wieku. Zacznijmy od tych najmłodszych, których zabawi rodzina popularnych świnek. Peppa Pig wraz ze swoim braciszkiem o imieniu George oraz ze swoimi rodzicami będzie na miejscu ku uciesze wszystkim dzieci. Rodzice i osoby nieco starsze mogę wybierać spośród następujących atrakcji: wystawa drapieżnych ptaków, wystawa owczarków, wyścig owiec (naprawdę!), wyścigi psów, konkurs na największe warzywo w East of England, pokaz skoków kucyków, stoiska handlowe, wystawa gołębi i wiele, wiele innych.

Bilety można kupić tylko przy wejściu. Ceny: £4 dzieci, £6 seniorzy, £8 dorośli i £20 bilet familijny.

Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking (od 8.00 do 16.00).

Zapraszamy w niedzielę, 13 października.

 

lamb national peterborough

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC