1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

PRACA DLA WAREHOUSE OPERATIVES

industrious_people_praca_peterboroughIndustrious jest agencją rekrutacyjną współpracującą z szerokim wachlarzem klientów na terenie Wielkiej Brytanii. Jako godny zaufania partner, Industrious posiada kontrakty z międzynarodowymi organizacjami, między innymi największym na świecie sprzedawcą internetowym i to właśnie dla centrum dystrybucyjno-wysyłkowego w Peterborough poszukujemy osób do pracy w magazynie.

Kluczem do naszego sukcesu jest pozyskiwanie kandydatów z wysoką etyką pracy, zdeterminowanych do ciągłego rozwoju oraz ulepszania swojej wydajności.

Dlaczego warto pracować dla Industrious?

Oferujemy kontrakty tymczasowe z możliwością przejścia na stały kontrakt w zależności od predyspozycji kandydata.

Posiadamy wiele opcji dotyczących shiftów, co pozwala nam na dopasowanie oferty do preferencji kandydata - oferujemy pracę na pełen etat, jak i na pół etatu.

Większość wakatów to Tier 1 Warehouse Operative, wśród których minimalna stawka to £6.50 na godzinę, po 12 tygodniach wzrastająca do £7.20 dla zmiany dziennej i £8.00 dla zmiany nocnej.

Stawka za nadgodziny jest płacona dodatkowo, w zależności od ilości przepracowanych godzin jest to 1.5 lub dwukrotność stawki podstawowej.

Cenimy sobie odpowiedzialnych kandydatów, którzy okażą poświęcenie i zechcą pracować dodatkowe godziny i zmiany. Dla tych osób oferujemy miesięczne bonusy, wypłacane na podstawie wydajności, obecności w miejscu pracy oraz dla osób wykazujących się szczególnym zaangażowaniem. Doświadczenie nie jest wymagane, gdyż nasz klient zapewnia trening. Jedynym koniecznym wymogiem jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Aplikować można online na stronie internetowej:
www.industriouspeople.com/application.htm oraz telefonicznie: 01733 341 669.

 

industrious peterborough praca magazyn nowa

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC