1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 19-20 PAŹDZIERNIKA

kolejkiPogoda na zewnątrz jaka jest – każdy widzi. Dlatego w naszym cotygodniowym przeglądzie wydarzeń weekendowych nie będziemy Wam polecać atrakcji w plenerze. Mamy za to dla Was informacje o festiwalu kolejek elektrycznych, o kolejnym festiwalu – tym razem związanym z dyniami oraz o szansie na spędzenie dnia pełnego zabaw z ukochanym czworonogiem. Przypominamy także o sobotnim występie Andrzeja Grabowskiego oraz niedzielnym koncercie HEY w Londynie. Udanego weekendu!

THE NATIONAL FESTIVAL OF RAILWAY MODELLING

Choć wydarzenie jest w dużej mierze specjalistyczne, podobnie jak jego temat przewodni, to mamy jednak nadzieję, że wystawa kolejek elektrycznych przyciągnie do Peterborough Arena również i Was. Bo modele kolejek na pewno nie są nudne, co organizatorzy postarają się pokazać w ciągu dwóch dni, soboty i niedzieli, przy pomocy chociażby 30 kompozycji, złożonych z kolejek właśnie. I będą to kompozycje ruchome – miniaturowe lokomotywy oraz wagony będą jeździć po torach. Na miejscu wystawi się 80 stoisk, z różnymi modelami kolejek i częściami. A dla tych z Was, którzy w temacie stawiają dopiero pierwsze kroki, radą służyć będą eksperci.

Zapraszamy w sobotę, 19 października, w godzinach 10.00 – 17.00 oraz w niedzielę, 20 października, w godzinach 10.00 – 16.30.

Bilety będą dostępne na miejscu w cenie: £10.00 osoba dorosła, £4.50 dziecko oraz £29.00 rodzina.

 

kolejki

 

PUMPKIN FESTIVAL

Sacrewell Farm świętuje nadejście jesieni i organizuje festiwal dyniowy. Na wszystkie dzieci i osoby dorosłe, które pojawią się w ten weekend na farmie, czekają dynie, o różnych rozmiarach i kształtach, gotowe do wycinania i rzeźbienia. Dynie na farmę dostarczy firma Riverford Organic. Festiwalowi towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, m.in. tworzenie papierowych sieci pajęczych czy dekorowanie własnych masek na Halloween. Swoją dynię można kupić za: £1.50 (mała), £2.00 (średnia), £3.00 (duża).

Pumpkin Festival odbywa się na farmie w sobotę i niedzielę – adres: Sacrewell Farm, Thornhaugh, Peterborough, PE8 6HJ.

 

pumpkin

 

DOGS DAY OUT

Ciekawa propozycja dla właścicieli psów od organizacji Wood Green, która zaprasza czworonogów i ich opiekunów do Godmanchester Centre (King's Bush Farm, London Road, Godmanchester, Cambridgeshire, PE29 2NH) na dzień wypełniony zabawą. Podczas imprezy dowiecie się, jak nauczyć zwierzęta sztuczek i podstawowych komend. Będzie także szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Specjaliści podpowiedzą, jak pomóc czworonogom w przetrwaniu zbliżającego się okresu odpalania sztucznych ogni, jak polepszyć bezpieczeństwo psa i nauczyć się „mówić” w psim języku. Wydarzenie jest przyjazne dzieciom. Koszt dostępnych na miejscu atrakcji waha się od £1 do £5. Wydarzenie zaczyna się o godzinie 10.00.

 

pies

 

Zapraszamy także na polskie wydarzenia w Londynie, o których pisaliśmy już wcześniej:

- Występ Andrzeja Grabowskiego w POSK, w sobotę, 19 października:
https://www.facebook.com/events/595791557129752

- Koncert zespołu HEY w Scali, w niedzielę, 20 października:

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC