1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

WEŹ WOŚP W SWOJE RĘCE!

wosp peterboroughWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w styczniu przyszłego roku po raz 22., zbierając przy tym fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godną opiekę medyczną seniorów. Czy WOŚP zagra po raz kolejny także i w Peterborough? Oto, co do powiedzenia na ten temat mają organizatorzy zeszłorocznego, miejskiego finału WOŚP.

Jak donoszą organizatorzy WOŚP Peterborough na swoim profilu na Facebooku, nie podejmują się oni organizacji finału w 2014. „Chętnie natomiast udostępnimy profil i podzielimy się zdobytym doświadczeniem z tymi, którzy ów Finał, zorganizować w Peterborough zechcą”.

Jeśli znajdą się osoby, które chciałyby założyć sztab WOŚP w Peterborough i wykazać się przy organizacji tego ważnego wydarzenia, jakim jest charytatywne granie i zbieranie funduszy - prosimy o kontakt z Tomaszem pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na FB https://www.facebook.com/wosp.peterborough

Termin zgłaszania sztabów WOŚP upływa 22 listopada. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.wosp.org.pl/final/dla_organizatorow.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC