1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

POLSKIE KSIĄŻKI DO SPRZEDANIA

oxfam peterboroughDzięki anonimowemu darczyńcy, w sklepie Oxfam przy Bridge Street w Peterborough dostępna jest od kilku dni duża ilość polskich książek do kupienia. To dobra wiadomość nie tylko dla tych osób, które lubią czytać, ale też i dla tych, którzy kolekcjonują ciekawe pozycje książkowe. Część lektur posiada odręcznie napisane dedykacje, w tym autorskie, co dodaje im wartości sentymentalnej. Ceny książek rozpoczynają się od £1.99.

Książki nie są najnowszymi wydawnictwami. Wśród dostępnych tytułów m.in.: „Niespokojne lata” Mariana Brandysa, „Pani Walewska” Wacława Gąsiorowskiego, „Marysieńka Sobieska” Tadeusza Boy-Żeleńskiego oraz książki o tematyce historycznej i wojennej.

Dochód ze sprzedaży polskich książek zasili konto Oxfam. Oxfam jest międzynarodową organizacją humanitarną, założoną w Wielkiej Brytanii w 1942 roku, zajmującą się walką z głodem na świecie i pomagającą w krajach rozwijających się.

Sklep Oxfam w Peterborough zaprasza na zakupy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 17.00 i zachęca do przekazywania niepotrzebnych już i niechcianych w biblioteczce domowej książek na rzecz organizacji.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Transport/ Przeprowadzki/ Laweta FULLTANS SERVICE LTD.
ABC