1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

GŁOSUJEMY NA KOWALA MC!

kowal mcOgłaszamy wielką akcję głosowania w konkursie „Emigranci mają talent – pokaż, na co cię stać”, w którym Polskie Radio Londyn po raz piąty szuka utalentowanych Polaków, żyjących na Wyspach Brytyjskich. Gorąco namawiamy na oddanie swojego głosu na kompozycję „Jedzonko śpiewanko”, która jest nie tylko dobrym utworem, ale na dodatek wykonują ją Kowal MC - producent, wykonawca, twórca tekstów i wokalista, mieszkający w Bedford - z gościnnym udziałem Breku.

Utworu posłuchać i zagłosować na niego można tutaj:
http://www.emigrancimajatalent.co.uk/index.php?module=user&id=5660&entryId=409

Istota konkursu polega na nakręceniu krótkiego video, prezentującego dany talent i zamieszczeniu go na stronie konkursu. Daje uczestnikom okazję do zaprezentowania własnych, szczególnych umiejętności; aktorskich, wokalnych, instrumentalnych, manualnych, kaskaderskich, gimnastycznych czy innych. Głosowanie na ulubionych przez widzów i użytkowników wykonawców potrwa do 10 listopada. W tym czasie, z jednego adresu IP można oddać po jednym głosie na maksymalnie trzech wykonawców (w tym celu wymagana jest rejestracja w serwisie). Po tym terminie jury na antenie Polskiego Radia Londyn przedstawi trójkę finalistów, która zdobyła największą liczbę głosów i zaprezentuje się publiczności O2 Empire podczas finałowego koncertu w dniu 16 listopada, obok takich gwiazd, jak Perfect, Liber, Natalia Shroeder, Mateusz Mijal i Rałaf Brzozowski. O kolejności przyznanych nagród (1, 2 i 3 miejsce) jury zdecyduje w czasie wieczornego finału V edycji konkursu, po zaprezentowaniu się na scenie trójki finalistów .

Nagrodą główną jest £3000, a jej fundatorem MyFerryLink. Sprawmy, aby otrzymali ją właśnie Kowal MC i Breku, a kto wie – może dzięki wygranej urządzą nam niezłą imprezę!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC