1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

NOWY SKLEP MINI POLI

mini_poli_fotograf_peterborough 4Po dwóch tygodniach od otwarcia nowego sklepu Mini Poli w Peterborough, wiemy jedno: rozmiar naprawdę ma znaczenie. I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o większą powierzchnię handlową czy parkingową, jaką obecnie posiada sklep. Nowe miejsce to także nowe udogodnienia i rozmach w planach na przyszłość. Odwiedźcie z nami nowe Mini Poli. Zapraszamy!

 
Na początek kilka, przyznajemy – imponujących liczb. Powierzchnia, którą zajmuje Mini Poli w nowej lokalizacji Ashwood House to 4000 metrów kwadratowych. Sklep dysponuje 26000 produktów, zarejestrowanych w systemie oraz 150 miejscami parkingowymi. Parking, skoro o nim już mowa, to jedna z tych rzeczy, które najmocniej różnią budynki przy Ivatt Way i Ashwood House – to bardzo przestronna powierzchnia, co możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Właściciele Mini Poli wpadli również na pomysł innego zagospodarowania części parkingu. Ma się tam pojawić kolejna niespodzianka dla klientów sklepu – myjna samochodowa! Pomyślcie sami; jaka to oszczędność czasu i energii, kiedy zarówno możliwość zrobienia zakupów, jak i umycia auta będziemy mieli w jednym miejscu.

Mini Poli myśli nie tylko o kierowcach, ale także o rodzinach; dzieciach, ich rodzicach i opiekunach, którzy w nowej sekcji sklepu mogą kupić zabawki i książki a także skorzystać z kącika zabaw. Dla dzieci to świetne i interesujące zajęcie, podczas gdy dorośli skupiają się na zakupach lub relaksują się w przylegającej do kącika zabaw kawiarence. W kawiarni Mini Poli można wygodnie usiąść, napić się pysznej kawy oraz skosztować ciast, ciasteczek i słodkich wypieków.

Polski piekarz, pracujący na miejscu, w sklepie, dba o to, aby klienci codziennie otrzymywali świeże pieczywo, a w tym chrupiący chleb. Smak chleba, bułeczek i drożdżówek z pewnością docenią ci, którzy tutaj, na emigracji, tęsknią za aromatami znanymi z naszego kraju. Autentyczny smak polskiego chleba można sprawdzić przed jego zakupem, właściciele zapraszają do degustacji.

W Mini Poli roznosi się również zapach świeżych polskich wędlin i wyrobów mięsnych. Niewiele osób jeszcze o tym wie, ale Mini Poli stało się jedynym autoryzowanym partnerem polskiej zakładów przetwórstwa mięsnego JBB w Łysych na terenie Wielkiej Brytanii. Firma JBB istnieje na rynku od 1992 i zalicza się do liderów w branży przetwórstwa mięsnego w Polsce, zatrudniając ponad 1000 pracowników oraz wytwarzając dziennie ponad 200 ton produktów w swoim zakładzie. Do szlagierowych produktów JBB należą m.in.: polędwica sopocka, szynka z Łysych, polędwica łososiowa, kiełbasa krakowska, tyrolska, szynka z beczki, szynka z piersi, kiełbasa po chłopsku czy polędwica miodowa. Właśnie te oraz pozostałe wyroby mięsne odnajdziecie na stoisku partnerskim JBB w Mini Poli. W niedalekiej przyszłości, właściciele sklepu planują również zatrudnienie polskiego rzeźnika i masarza.

Rozmiar nowego pomieszczenia, rozmieszczenie półek sklepowych oraz produktów, ilość lodówek i zamrażalek – to wszystko naprawdę robi wrażenie. Nowe Mini Poli to jednak coś więcej niż tylko duży sklep. Od teraz będzie to także miejsce pełne atrakcji i wydarzeń. W myśl planów, w każdy weekend w Mini Poli odbywać się będą m.in. degustacje potraw i produktów, zabawy dla dzieci, a także coś, co docenią dorośli – czyli akcje promocyjne i upusty cenowe. W tym temacie na pewno pomoże karta stałego klienta (membership card) – wystarczy wypełnić aplikację w sklepie, a otrzymamy kartę, która da uprawnienie do tańszych zakupów. Kawiarnia Mini Poli natomiast, dzięki nowym godzinom otwarcia sklepu, staje się miejscem, gdzie można miło i przyjemnie spędzić czas, na przykład na pogaduchach z koleżankami.

Wszystko, co opisane powyżej, możecie zobaczyć na własne oczy, do czego namawiamy i serdecznie zapraszamy!

Mini Poli
Unit A
Ashwood House
PE3 8YE
Peterborough

www.minipoli.co.uk
http://facebook.com/minipoli.ltd

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – sobota: 9.00 – 21.00
Niedziela: 10.00 – 17.00

mini_poli_fotograf_peterborough

 

mini_poli_fotograf_peterborough 2

mini_poli_fotograf_peterborough 3

mini_poli_fotograf_peterborough 4

mini_poli_fotograf_peterborough 5

mini_poli_fotograf_peterborough 6

mini_poli_fotograf_peterborough 7

mini_poli_fotograf_peterborough 8

mini_poli_fotograf_peterborough 9

mini_poli_fotograf_peterborough 10

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC