1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

PUCHAR KARATE W PETERBOROUGH - FOTO

karate_peterboorugh_4III Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym przeszedł już do historii. Zawody zostały rozegrane 19 października 2013 roku w hali Bushfield w Peterborough. Mogliśmy oglądać zmagania ponad 200 najmłodszych adeptów karate tradycyjnego z 7 państw (Wielkiej Brytanii, Polski, Czech, Armenii, Litwy, Rosji i Łotwy). Uroczystego otwarcia finałów zawodów dokonała Mer Peterborough Pani June Stokes - Patron Honorowy tego sportowego wydarzenia, która przekazała wyrazy uznania  i podziękowania dla  Traditional Karate Academy Boston za zorganizowanie imprezy sportowej na tak wysokim poziomie.

Po raz pierwszy zawody tej rangi zostały zorganizowane przez angielski klub prowadzony przez polskiego instruktora - Zbigniewa Godzisza, 3 dan. Swoje uznanie i podziękowanie za trud włożony w przygotowanie turnieju wyraził również w imieniu Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie Pana Witolda Sobkowa, Wicekonsul Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie Grzegorz Sala. Wysiłek i pasja organizatorów zostały także docenione przez Mera Bostonu Pana Paul Kenny, który zainspirowany zawodami i działalnością bostońskiej akademii, zadeklarował swoje osobiste zaangażowanie w propagowanie karate tradycyjnego.

Wśród zgromadzonych gości nie zabrakło Włodzimierza Kwiecińskiego, 7 dan, p.o. Prezydenta International Traditional Karate Federation, mentora wielu karateków na świecie. To on podkreśla, że zawody w karate tradycyjnym stanowią integralną część treningu, który ma na celu nie tylko stawanie się coraz lepszym na macie, ale w konsekwencji, dzięki ukształtowanym przez żmudny wysiłek na dojo cechom charakteru, również w życiu.

Sędzią głównym zawodów był sensei Nelson Carrion 6 dan, który podkreślił bardzo wysoki poziom przygotowania technicznego startujących zawodników.

Wydarzeniem, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem był również specjalny pokaz, w wykonaniu aktualnych Mistrzów Świata w karate tradycyjnym - senseia Daniela Iwanka 3 dan i senseia Pawła Janusza 3 dan.

Zmaganiom najmłodszych karateków towarzyszyło wiele pięknych emocji oraz aplauz zgromadzonych w hali Bushfield sympatyków i kibiców tej sztuki walki. Najsilniejsza ekipa przyjechała z Polski, i to właśnie Polacy zdobyli najwięcej medali, udowadniając po raz kolejny, iż należą do najlepszych w Europie i na świecie.

Kolejny Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym odbędzie się już za rok, tym razem gospodarzem będzie Szwajcaria.

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich chętnych, zainteresowanych uprawianiem karate tradycyjnego do naszej nowej Akademii Karate w Peterborough, która właśnie rozpoczyna swoją działalność w tym mieście. Wszystkie szczegóły na www.karateboston.co.uk

 

Z poważaniem,
Małgorzata Godzisz Rzecznik Prasowy TKAB
karate_peterboeough_6
karate_peterboorugh_4
karate_peterborough
karate_peterborough 2
karate_peterborough_3
karate_peterborough_5
karate_peterborough_7
karate_peterborough_8
karate_peterborough_9
karate_peterborough_10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC