1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ANDRZEJKI 2013

andrzejki_bedford_peterboroughJeśli w tym roku chcielibyście spędzić noc andrzejkową w innym mieście, choć wciąż blisko Peterborough i poznać nowych znajomych, a przede wszystkim - dobrze się pobawić; to zapraszamy na Andrzejki do Cambridge. Impreza odbędzie się 30 listopada, w Boathouse Pub przy Chesterton Road (CB4 3AX), od godziny 19.00 – a organizuje ją White Sox Entertainment czyli „nowo powstały twór integracyjno-muzyczno-artystyczny o zabarwieniu imprezowo-alkoholowym”. Będzie się działo!

Andrzejki zostały przygotowane dla grona 80 osób, które do dyspozycji mieć będzie prywatną salę z barem. Alkohol do kupienia na miejscu. W cenie biletu zawarte są przekąski, snacki, zimny bufet oraz napoje bezalkoholowe. W ramach imprezy odbędą się konkursy z nagrodami (procentowymi), konkurs na najlepsze przebranie czyli wybory króla i królowej imprezy xdrrrrrrrrszea\w oraz inne niespodzianki.

Bilet wstępu kosztuje £15 – do nabycia pod numerem telefonu 07872922217 (Tomek).

Zapraszamy do rezerwowania swoich biletów, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona oraz do odwiedzenia strony wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/552278564820927.

 

andrzejki 2013-bedford peterborough

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC