1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 9 – 10 LISTOPADA

firewalk peterboroughNie ma to jak różnorodność, a właśnie taką zaserwuje nam zbliżający się weekend w temacie atrakcji i ciekawych rzeczy do zrobienia w Peterborough i okolicach. Czego możemy się spodziewać? Będzie pokaz fajerwerków, chodzenie po ogniu, tworzenie lasu dla Peterborough, muzyczne folkowe uniesienie oraz mecz piłki nożnej. Życzymy udanej soboty i niedzieli!

FIREWORKS NIGHT

Jeśli czujecie niedosyt fajerwerków po Bonfire Night, to w sobotę, 9 listopada, od godziny 17.00, powinniście znaleźć się w The Manor Leisure Centre w Whittlesey. Właśnie tam odbędzie się fireworks night; pokaz sztucznych ogni (godz. 20.00) wraz z atrakcjami towarzyszącymi czyli wesołym miasteczkiem oraz stoiskami. Dla gości zagrają dwie lokalne formacje: Jessie’s Ghost oraz Phoenix Calling. Bilety w cenie £3 za osobę dorosłą oraz £2 za dziecko, dostępne w the Manor Leisure Centre lub pod numerem telefonu 01733 202298. Adres: Station Road, Whittlesey, Peterborough, PE7 1UA.

 

manor_fireworks

 

FOREST FOR PETERBOROUGH

Idea programu „Forest for Peterborough” jest prosta: zasadzić tyle drzew, ilu jest mieszkańców Peterborough. Do posadzenia jest więc 183,600 drzew i potrzebna jest każda pomoc. Jeśli chcielibyście spędzić część soboty na robieniu czegoś pozytywnego, co przysłuży się ekologii, to zapraszamy do Grange Farm (Wittering Grange, Wansford, PE8 6NR), w sobotę, 9 listopada, w godzinach 10.00 – 16.00. Nie ma żadnych wymagań do spełnienia – trzeba tylko ubrać się odpowiednio do pracy na świeżym powietrzu. Na miejscu wolontariusze wytłumaczą nam wszystko, co powinniśmy wiedzieć o sadzeniu drzewek i zaopatrzą nas w rękawice oraz narzędzia. Dla wszystkich uczestników dostępna będzie kawa, herbata i ciepły posiłek w postaci zupy.

 

tree planting

 

THE DRAGON’S FIREWALK

Chodzenie po ogniu to stała atrakcja pubu Dragon (Hodgson Avenue, Werrington, PE4 5EG Peterborough) i w tą sobotę po raz kolejny będzie ona miała miejsce. Zobaczymy śmiałków, którzy pokonując swój strach, przejdą po dywanie rozżarzonych węgli. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na cele charytatywne (Kelly Simmonds Fund). Imprezie potowarzyszy muzyka w wykonaniu CIRCA 73, będzie także loteria oraz prosię pieczone na rożnie. Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił w wyzwaniu, to skontaktujcie się ze Stuartem pod numerem telefonu, aby zarezerwować swoje miejsce. Początek imprezy o 19.30.

 

firewalk peterborough

 

KATHRYN ROBERTS & SEAN LAKEMAN

Coś dla miłośników muzyki folk. W Key Studio (Embankment Road, PE1 1EF, Peterborough), w sobotę, 9 listopada, koncert da duet uhonorowany nagrodą BBC Folk Awards 2013 czyli Kathryn Roberts i Sean Lakeman. Bilety na występ, który rozpocznie się o godzinie 19.45, dostępne są w cenie £12 na stronie http://www.vivacity-peterborough.com/event/kathryn-roberts oraz w Visitor Information Centre przy Bridge Street.

 

kathryn-roberts-sean-lakeman

 

PAF BEDFORD VS KOPERNIK PETERBOROUGH

I na koniec przypominamy o meczu między drużynami piłkarskimi PAF Bedford a Kopernik Peterborough, na który zapraszamy do Bedford w sobotę. Rozgrywki w dwóch grupach wiekowych rozpoczną się o 14.30. Będzie również dobre jedzenie, napoje, upominki, słodycze dla dzieci, loteria a także możliwość zobaczenia koszulek piłkarskich należących m.in. do Roberta Lewandowskiego. Przyjedźcie i dopingujcie Kopernika! Więcej informacji tutaj:
http://peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2215:kopernik-peterborough-vs-paf-bedford&catid=18:info&Itemid=319
http://peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2225:co-wicej-ni-tylko-mecz&catid=18:info&Itemid=319

 

paf bedford kopernik peterborough mecz pilka nozna

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC