1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.10.2018
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

PETERBOROUGH ODPALA LAMPKI NA ŚWIĘTA

8qW samym centrum miasta, na Placu Katedralnym, stoi już duża, piękna choinka z Northumberland – a to znak, że czas uruchomić pozostałe, miejskie dekoracje, ozdoby i lampki świąteczne. Zeszłoroczną oprawę świąteczną centrum miasta zaliczyć należy do szczególnie udanych, zwłaszcza piękny dywan z lampek świątecznych, rozwieszony nad głowami przechodniów. W Christmas Lights Switch On 2012 udział wzięło ponad 6 tysięcy mieszkańców i gości. Jak będzie w tym roku?

Oficjalne odpalenie lampek świątecznych i prezentacja świątecznej dekoracji miejskiej w centrum odbędzie się w sobotę, 16 listopada, o godzinie 18.00. Wtedy też odbędzie się pokaz fajerwerków. Organizatorzy zapewnią jednak rozrywkę i zabawę już od godzin południowych – czekają nas występy muzyczne lokalnych talentów na scenie ustawionej przed Guildhall. Zaprezentuje się m.in. Peterborough Rock Choir, ale także młodzi artyści z lokalnych szkół.

Swoje świąteczne dekoracje zaprezentują niebawem także dwa centra handlowe: Serpentine Green i Queensgate w Peterborough.
W tym pierwszym honory czynić będzie Rylan Clark, celebryta, piosenkarz i prezenter telewizyjny, zwycięzca „Celebrity Big Brother”, znany z programu „X Factor”. Świętowanie w Serpentine Green Shopping Centre już w ten czwartek, 14 listopada, od 14.00. Dekoracje uruchomione zostaną o 18.30.

Gwiazda, choć trochę innego formatu, zawita w piątek, 15 listopada do Queensgate. Mowa o ukochanej przez najmłodszych Peppa Pig. Będzie także święty Mikołaj. Świąteczne dekoracje Queensgate zaprezentowane zostaną o 18.00. Wcześniej jednak, bo od 14.00, centrum zaprasza dzieci na malowanie twarzy, tworzenie kartek świątecznych i listów do Mikołaja oraz na spotkania z Peppa Pig o 14.00, 15.00, 16.00 i 17.00.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC