1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 16 – 17 LISTOPADA

12Patrząc się na propozycje wydarzeń i imprez weekendowych, można odnieść wrażenie, że do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko kilka dni. Tymczasem wciąż mamy listopad i trochę czasu, aby przygotować się do świętowania. Lepiej zacząć wcześniej niż później, stąd przed Wami propozycje zakupów świątecznych podczas dwóch dużych targów czy też wielkiej, sobotniej, świątecznej fety w centrum miasta. Udanego weekendu!

 

CHRISTMAS LIGHTS SWITCH ON

Prezentacja miejskich dekoracji i odpalenie lampek świątecznych to najważniejszy punkt na mapie wydarzeń weekendowych w Peterborough. Dołączcie do kilku tysięcy mieszkańców miasta i gości (w zeszłym roku, przy tej samej okazji, było ich ponad 6000), zebranych na Placu Katedralnym i już w listopadzie poczujcie atmosferę Świąt! Przypominamy, że wydarzenie odbędzie się w sobotę, 16 listopada, o godzinie 18.00. Wtedy też zobaczymy pokaz fajerwerków. Organizatorzy zapewnią jednak rozrywkę i zabawę już od godzin południowych – czekają nas występy muzyczne lokalnych talentów na scenie ustawionej przed Guildhall. Zaprezentuje się m.in. Peterborough Rock Choir, ale także młodzi artyści z lokalnych szkół. Zeszłoroczną oprawę świąteczną centrum miasta zaliczyć należy do szczególnie udanych, zwłaszcza piękny dywan z lampek świątecznych, rozwieszony nad głowami przechodniów. Jak będzie w tym roku?

 

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W dniu 16 listopada polska parafia w Peterborough zaprasza dzieci w wieku od lat pięciu na Bal Wszystkich Świętych. Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00 w salce parafialnej i potrwa do godziny 18.00. Organizatorzy zachęcają do przebrania się za świętego, ale inne postacie są równie mile widziane. Podczas balu na dzieci, które pozostaną pod opieką organizatorów, czeka dobra zabawa i konkursy przy muzyce oraz poczęstunek. Bal dla dzieci od 5 lat. Cena biletu to £5. Zakupu biletu dokonać można u pani Marleny (tel. 07944562158). Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

 

CHRISTMAS FAYRE

Pełna nazwa wydarzenia, na które Was zapraszamy to Christmas Crafts, Food and Gift Fayre i jak sama wskazuje – to impreza wypełniona pomysłami i inspiracjami odnośnie prezentów, rękodzieła i świątecznego pożywienia. Dwudniowe wydarzenie (sobota i niedziela, 16 i 17 listopada, 10.00 – 16.00) w Peterborough Arena, które nie tylko stworzy szansę na jedne z pierwszych zakupów świątecznych, ale także dostarczy rozrywki i zabawy, chociażby w postaci występów muzycznych, obecności świętego Mikołaja czy karuzeli. Ceny biletów: £7 dorośli i £5 dzieci (powyżej 5. roku życia). Parking bezpłatny.

 

CAMBRIDGESHIRE FESTIVE  GIFT SHOW

Kolejna szansa, aby podczas weekendu poczuć się jak w Laponii. Organizatorzy Cambridgeshire Festive Gift Show zapewniają, że pod jednym dachem znajdzie się mnóstwo oryginalnych produktów i rzeczy w przystępnej cenie, które możemy kupić na prezenty pod choinkę. Zakupy przebiegną na pewno spokojniej niż na głównych ulicach miasta czy w zatłoczonych centrach handlowych. A kupić będzie można m.in. perfumy, artykuły ogrodnicze, zabawki, sprzęty AGD, gadżety kuchenne, rękodzieło, biżuterię, prezenty dla dzieci, kartki świąteczne, choinki, dekoracje świąteczne do domów, torebki i papiery do pakowania upominków, itd. A na deser czeka nas spotkanie z prawdziwymi reniferami! Wszystko w sobotę i niedzielę, 16 i 17 listopada. Adres: Wood Green Animal Shelter, PE9 2NH. Godziny otwarcia: sobota 10.00 – 17.00, niedziela 10.00 – 16.00. Bilety w cenie £3.50 dorośli i £1 dzieci, do kupienia na http://www.aztecevents.co.uk/events.htm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC