1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 23-24 LISTOPADA

street_dance_peterboroughWeekend rozpoczynamy od silnego wrestlingowego uderzenia i od narodzin mistrza sportu. Następnie bawimy się już andrzejkowo, świętujemy 40-lecie pewnego fajnego miejsca oraz robimy ekskluzywne zakupy. A na koniec tańczymy street dance. Zainteresowani? Panie, panowie – przed Wami atrakcje nadchodzącego weekendu. Udanej zabawy!

FH WRESTLING – BIRTH OF THE CHAMPION

Coś dla osób o mocnych nerwach. Lokalna organizacja promująca wrestling – Full House Wrestling – zaprasza do obejrzenia walk, które wyłonią mistrza organizacji. Rzecz dzieje się w sobotę, 23 listopada, od godziny 14.00 w Parkway Sports and Social Club (Maskew Ave, PE1 2AS). Powalczą zarówno panowie, jak i panie, a wśród zawodników między innymi: Jimmy Havoc, Joey Ozborne, Xander Cooper, Pollyanna czy Dragonita. Porządna dawka mocnego sportu czeka. Ceny biletów: £8 dorośli, £5 dzieci i £20 bilet rodzinny.

 

DZIEŃ OTWARTY W KEY THEATRE

Wyjątkowa okazja, aby zobaczyć teatr od zaplecza. I to dosłownie. Z okazji swoich 40. urodzin, Key Theatre otwiera swoje drzwi, zapraszając wszystkich do środka. Goście zajrzą za kurtynę teatralną, przymierzą kostiumy, oddadzą się w ręce charakteryzatów, wezmą udział w zabawach i warsztatach, obejrzą pamiątki teatralne, a nawet nauczą się śpiewać. Wydarzenie zaczyna się o 10.30, w niedzielę, 24 listopada – wstęp jest bezpłatny. Specjalny lunch oraz herbatkę przygotuje również restauracja przy teatrze.

 

COUNTDOWN TO CHRISTMAS

Sklep John Lewis w centrum handlowym Queensgate rozpoczyna odliczanie do Bożego Narodzenia i z tej okazji poświęca dwa weekendowe dni na przygotowanie swoich klientów do świąt. Przy muzyce wykonywanej przez Whittlesey Wind Ensemble (sobota) i Peterborough Cathedral Choir (niedziela), klienci sklepu skosztują pyszności Waitrose (sobota) oraz dowiedzą się, jak dekorować ciasta i ciasteczka świąteczne dzięki ekspertom z Peterborough Regional College (niedziela). Dorośli zrobią zakupy i skosztują grzanego wina, a na dzieci czeka spotkanie ze świętym Mikołajem – niedzielne śniadanie w Place to Eat, w godzinach 9.00 – 11.00 (koszt £4.25). Zapraszamy w weekend do Queensgate Centre.

 

THE BDO EAST ANGLIAN STREET DANCE CHAMPIONSHIPS

Święto tańca ulicznego w Peterborough! Zapraszamy do obejrzenia popisów tanecznych w ramach mistrzostw organizowanych przez British Dance Organisation. Zawody odbędą się w Bushfield Leisure Centre, w niedzielę, 24 listopada, od godziny 9.00. Bilet kosztuje £10. Zmagania toczyć się będą w rytm fantastycznej muzyki i w kilku kategoriach, m.in. solówki, grupy i duety. Więcej informacji na www.bdodance.co.uk.

 

PARAFIALNA ZABAWA ANDRZEJKOWA

Nasza parafia organizuje zabawę andrzejkową w sobotę, 23 listopada, w salce parafialnej przy Cedar Grove. Zabawa rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa do 1.00. Andrzejki poprowadzi Wodzirej z Londynu. Dobra zabawa i kuchnia polska - gwarantowane. Alkohol dostępny będzie w barze. Bilety w cenie 20 funtów od osoby do zakupienia u pani Aldony – numer telefonu 07892463347.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC