1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

SEANS KLUBU FRAME - KUMARÈ

kumare_klub_filmowy_frame_peterboroughKlub „Frame” zaprasza na kolejną projekcję filmową, która odbędzie się w piątek, 6 grudnia, od godziny 19.30 w The Beehive Community Centre (St. Martins Street, Millfield, Peterborough, PE1 3BD). Tym razem zobaczymy film ”Kumaré” - bardzo pozytywny, optymistyczny i pogodny dokument o kłamstwie i prawdzie, prawdziwy film o… fałszywym proroku.

Jak można przeczytać w napisach pojawiających się na początku tego filmu, wiara to eksperyment, który z czasem przeradza się w doświadczenie. Eksperymentu takiego podjął się Vikram Gandhi, reżyser i jednocześnie główny bohater tego bardzo pozytywnego dokumentu. Gandhi wciela się w rolę guru imieniem Kumaré, by sprawdzić, na ile wymyślony przez siebie przewodnik duchowy oraz jego nauki będą w stanie przekonać i przyciągnąć do siebie ludzi poszukujących odpowiedzi i duchowości. Na potrzeby swojego filmu zapuścił brodę, zgłębił tajniki jogi, poznał innych guru oraz nauczył się mówić z akcentem swojej babci, by być jeszcze bardziej autentycznym.

 

”Kumaré” to film pokazujący, że do spełnienia potrzebni jesteśmy tylko my sami, to od nas tylko zależy jak będziemy patrzeć na nasze życie i jak je przyjmować. Bo tylko od nas zależy, ile radości, ile dobrego dopuścimy do samych siebie. Znaczący eksperyment, nie tylko dla jego uczestników, ale i dla nas samych, bo i my również chwilami, przytłoczeni problemami, zmartwieniami, szarą rzeczywistością, zapominamy o tym, jak żyć. Co się stanie, gdy odrzucimy strach, kompleksy, uprzedzenia, złe myśli, wstyd przed tym, co inni pomyślą?

 

”Kumaré”

Rok: 2011
Reżyser: Vikram Gandhi
Scenariusz: Vikram Gandhi
Produkcja: USA
Gatunek: Dokumentalny
Język: Angielski - mȯwiony

 

Kawa i herbata będzie dostepna za darmo. Alkohol i przekąski, we własnym zakresie. Cena biletu: dotacja (koszty wynajmu, licencji).


Zapraszam serdecznie,


Agnieszka Sobieraj
Tel. 07707604245 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

kumare

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC