1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 14 - 15 GRUDNIA

mis polarnyDużo dzieje się w Peterborough w ten weekend. Do miasta przyjeżdża legendarna ciężarówka Coca-Coli. Przybywa także… niedźwiedź polarny o imieniu Bjorn. Muzeum w Peterborough wypełni się zapachem cupcakes. A parkiet Klubu Polskiego na Stanground rozgrzeją gorące rytmy salsy. Będzie także można spróbować swoich sił w cheerleaderowaniu. Naprawdę! Zapraszamy na nasz przegląd atrakcji sobotnich oraz niedzielnych i życzymy Wam udanego weekendu!


CIĘŻARÓWKA COCA-COLI W PETERBOROUGH

O tym wydarzeniu informowaliśmy Was już wcześniej, a zatem teraz tylko przypominamy, iż słynna, świąteczna ciężarówka Coca-Coli przybywa po raz kolejny do Peterborough. Stacjonować będzie w centrum miasta, przy Bridge Street, już w sobotę, 14 grudnia, w godzinach 13.00 – 21.00. Podobnie, jak w zeszłym roku, ulica przemieni się w prawdziwą, zimową krainę, gdzie świąteczni pomocnicy rozdawać będą Coca-Colę i dietetyczną Colę, w rytm świątecznej muzyki. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu i zrobić sobie zdjęcie na tle legendarnego pojazdu!

 

BJORN THE POLAR BEAR

Nie tylko ciężarówki pojawiały się w świątecznych reklamach Coca-Coli, ale także niedźwiedzie polarne. Polarnego misia będzie można w ten weekend również zobaczyć w Peterborough, a dokładniej – w Serpentine Green Shopping Centre. Bjorn, bo tak na imię ma miś, jest interaktywną maskotką. Zapewniamy jednak, że bardzo łatwo pomylić go z prawdziwym niedźwiedziem, między innymi przez wielkość Bjorna oraz ruchy, które wykonuje. Bjorn zaprezentuje się przed publicznością w trzech występach o 12.00, 14.00 i 15.00, w niedzielę, 15 grudnia. Zapraszamy zwłaszcza dzieci, które chcą pobawić się z misiem i mocno go uściskać!


CUPCAKE DECORATING WORKSHOP

Pozostajemy poniekąd w klimatach świątecznych, ponieważ jedną z rzeczy, którą chyba wszyscy uwielbiają jeść na święta są słodycze. Nie musicie już z zazdrością spoglądać na wystawy sklepowe, gdzie prezentują się śliczne i smakowite babeczki – w ten weekend nauczycie się, jak samemu przygotować takie smakołyki. Muzeum Peterborough zaprasza na warsztaty kulinarne. Każdy uczestnik otrzyma 6 babeczek, które wypełni nadzieniem dżemowym lub maślanym kremem, a następnie przyozdobi własnoręcznie wykonanymi, świątecznymi ozdobami z masy cukrowej. Koszt uczestnictwa to £25. Muzeum zaprasza w sobotę, 14 grudnia, od godziny 10.00.


CHEERLEADING ACADEMY OPEN EVENING

Posh Allstars Cheerleading Academy w Peterborough zaprasza na wieczór otwarty w niedzielę, 15 grudnia, w godzinach 18.00 – 19.00 w Spiral Gymnastics Club (Alpha Business Park, Mallard Road, Bretton Way, PE3 8YG). To wydarzenie to nie tylko szansa na to, aby zobaczyć trening zespołu, ale przede wszystkim możliwosć sprawdzenia siebie w roli cheerleaderki i cheerleadera. Każdy jest mile widziany, bez względu na płeć czy wiek. Zapraszamy!

 

LEANDRO CHARANGA’S SALSA CHRISTMAS PARTY

Zimowe przyjęcie świąteczne w rytmie gorącej salsy – takie rzeczy tylko w sobotę i tylko w Klubie Polskim w Peterborough. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.45 i potrwa aż do północy. W międzyczasie, bo w godzinach 20.30 – 21.00 odbędzie się nauka tańca salsy kubańskiej. Zajęcia poprowadzi gościnnie Rodo Salsa z Havana Salsa, który zaozna gości z elementami tańca bachata. Prawdziwą perełką wieczoru będzie występ Leandro Charanga i jego partnerki tanecznej Natashy Hubert. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą w sobotnią noc poszaleć na parkiecie. Koszt uczestnictwa to £10, płatne przy wejściu.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC