1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

SUKCES KOZY – RAPERA Z PETERBOROUGH

peterboroughpl_com_koza_raper_peterboroughW prezentowanych na naszej stronie aktualnościach, pozostajemy w tematyce muzycznej i przedstawiamy Wam dzisiaj utalentowanego artystę, który mieszka oraz z powodzeniem tworzy w naszym mieście. KoZa, 29-letni raper z Peterborough, który 1 grudnia ubiegłego roku wydał płytę pt. "W Promilach", dziś śmiało może mówić o sukcesie.

Płytka sprzedaje się dobrze i mam nadzieje, że tak się utrzyma. Wytłoczyliśmy wersję limitowaną i póki co nie zamierzamy dodrukowywać dodatkowych egzemplarzy – powiedział nam KoZa.

Ukazały się również teledyski artysty, które zostały bardzo pozytywnie odebrane przez internautów:

 

 

KoZa od 3 lat mieszka w Peterborough. Tutaj tworzy i nagrywa. Rok temu założył swoje własne studio 5Gram Records, które pozwala mu na dalszy rozwój. Obecnie trwają prace nad drugim krążkiem KoZy pt: "Do góry nogami", którego premiera przewidziana jest na jesień tego roku. Jak zdradził nam KoZa, na płycie będzie dużo niespodzianek i featuringów ze znakomitymi artystami.

Płyta jest już napisana, teraz wystarczy ją nagrać i nakręcić klipy. To bardzo dobry materiał. Mam nadzieję, że zostanie równie ciepło przyjęty jak "W Promilach" - powiedział KoZa.

Sukces KoZy to ciężka praca i wytrwałość. Rok temu nie znał go nikt, dziś jest na językach wielu. Jak sam mówi o sobie jest "Enemigrantem" i to właśnie tu, na obczyźnie jest o nim najgłośniej. Artysta trafia prostym językiem i otwartością.

Nie wiem, co to tabu. Piszę o wszystkim. Wielu mnie za to podziwia, wielu nienawidzi. Nie przejmuję się tym. Idę do przodu. Dziś robię to, o czym marzyłem całe życie, realizuję się i jestem szczęśliwy – komentuje raper.

Współpraca z firmami takimi jak Ferpay, Ferfun oraz ScurShop okazała się bardzo owocna. Płyta "W Promilach" to strzał w dziesiątkę, który trafia nie tylko w serca "Enemigrantów", ale również rodaków w Polsce. Rośnie zainteresowanie artystą i jego muzyką.

Z niecierpliwością czekamy na drugi krążek i nowe teledyski.

Życzymy samych sukcesów.

(Materiały PR)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC