1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ZAPISZ SWOJE DZIECKO DO SZKOŁY

dzieciTylko do środy, 15 stycznia, rodzice dzieci urodzonych pomiędzy 1 września 2009 a 31 sierpnia 2010 roku, mogą składać podania o miejsce dla swoich pociech w tzw. reception class (odpowiednik polskiej zerówki) w wybranych przez siebie szkołach podstawowych. Aplikacje przyjmowane są elektronicznie przy pomocy strony internetowej urzędu miejskiego: www.peterborough.gov.uk/admissions lub w formie papierowej, w siedzibie urzędu przy Bayard Place, Broadway w Peterborough.

Rodzice, którzy złożą podanie po terminie 15 stycznia, muszą się liczyć z tym, że może zabraknąć miejsc w wybranych przez nich szkołach. A to z kolei może oznaczać, że ich dzieci rozpoczną naukę w innych placówkach szkolnych.

Terminowe złożenie podania ma kapitalne znaczenie – warto dodać, że miejsca w szkołach, które cieszą się największą popularnością wśród rodziców i dzieci, wypełniają się właśnie z tego pierwszego naboru.

W zeszłym roku 90% dzieci, których rodzice dostarczyli aplikacje na czas, znalazło się w szkołach, zaznaczonych w podaniach jako preferowane.

Dzieci urodzone pomiędzy 1 września 2009 a 31 sierpnia 2010 roku mogą rozpocząć edukację w zerówce we wrześniu 2014 roku.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC