1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ZAGRAJ Z LADY PANK!

zagraj_z_lady_pankJeśli kochasz muzykę i chcesz zagrać w muzycznej świątyni Londynu IndigO2, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie i Twojego zespołu. To szansa, aby wystąpić na słynnej scenie przed legendą polskiej muzyki – grupą Lady Pank! Marzenia się spełniają, trzeba im tylko trochę pomóc, co w tym przypadku oznacza zarejestrowanie się na stronie konkursu i przesłanie organizatorom swojego videoklipu. A potem, kto wie, może właśnie Was usłyszy londyńska publiczność 7 marca? Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 17 stycznia, więc trzeba się spieszyć!


Konkurs ZAGRAJ Z LADY PANK W LONDYNIE został podzielony na trzy etapy:

ETAP I - REJESTRACJA

Rejestracja uczestników na stronie organizatora www.zagrajzladypank.co.uk

Rejestracja potrwa do 17 stycznia 2014, do godziny 24:00

 

ETAP II – GŁOSOWANIE

Głosowanie internautów rozpoczyna się dnia 18 stycznia 2014

Głosowanie internautów potrwa do dnia 9 lutego 2014, do godziny 24:00

Głos w konkursie może oddać osoba, która zarejestrowała się wcześniej na stronie organizatora www.zagrajzladypank.co.uk

Każda osoba może oddać trzy głosy dziennie, po jednym głosie na jednego uczestnika konkursu.

 

ETAP III – PÓŁFINAŁ, WYBÓR JURORÓW

Dnia 10 lutego 2014 na stronie organizatora www.zagrajzladypank.co.uk pozostaje 5 videoklipów pięciu uczestników konkursu.

Każdego dnia jury w składzie: dziennikarz muzyczny Robert Jasiewicz z Signtyp Events, Jan Borysewicz, lider zespołu Lady Pank oraz Monika Król z Radia Wawa, decyduje, który z uczestników traci szansę na występ w IndigO2 w Londynie.

Dnia 14 lutego 2014 wyłoniony zostanie jeden zespół lub wykonawca, który 7 marca 2014 roku wystąpi przed zespołem Lady Pank w IndigO2 w Londynie!

 

W konkursie może wziąć udział każdy, kto mieszka na terenie Europy.

Dodatkową korzyścią dla zespołu lub wykonawcy, który wygra plebiscyt jest fakt, że organizator konkursu, Signtyp Events, pokryje koszty przelotu i pobytu w Londynie.

Finał konkursu, a także koncert Lady Pank, o którym więcej informacji już niedługo na naszej stronie, odbędzie się w IndigO2 – muzycznej świątyni Londynu, miejscu, w którym występują największe gwiazdy, a co roku odbywa się ceremonia rozdania statuetek Brit Awards.

Zachęcamy wszystkich muzyków do zgłaszania się do konkursu i trzymamy za Was kciuki!

 

zagraj_lp

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC