1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.12.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ANKIETA O DZIECIACH W UK

peterboroughpl_ankietaBarbara Janta, polska doktorantka na Uniwersytecie w Warwick, zaprasza wszystkich rodziców do wypełnienia ankiety dotyczącej urodzenia i wychowywania dzieci w Wielkiej Brytanii. Ankieta to część doktoratu, w którym podjęte zostanie pytanie, czy rodzicielstwo wpływa na decyzje Polaków o pozostaniu w UK lub powrocie do Polski. Szczególnie cenne będą opinie rodziców, którzy wychowują dzieci urodzone w Wielkiej Brytanii oraz osób, które planują powiększenie się rodziny w najbliższym czasie.

Badanie jest anonimowe i zajmuje ok. 15-20 minut.

Wyniki badania zostaną wykorzystane do pracy naukowej, która mam nadzieję będzie miała również wpływ na kształtowanie się polityki społecznej dotyczącej dzietności migrantów w Wielkiej Brytanii i w Polsce – mówi Barbara Janta.

Badanie dostępne jest na poniższej stronie internetowej:
http://migracjairodzicielstwo.badanie.net/

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z panią Barbarą na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC