1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

POLSKI BOKSER WALCZY NA GALI

adam_branecki_peterboroughCzas przedstawić kolejnego, utalentowanego Polaka z Peterborough, boksera Adama Braneckiego. Poznajemy go w ważnym momencie, ponieważ tuż przed wielką galą bokserską w Peterborough, gdzie wystąpi obok tak znanych i sławnych bokserów, jak Cello Renda, Michael Maguire, Jordan Gill, Jake Dyer, Sam Barron czy Terry Holmes. Dla polskiego boksera będzie to zawodowy debiut w Anglii!

Zawodowa gala bokserska odbędzie się w sobotę, 1 lutego, od godziny 18.00, w Bushfield Leisure Centre w Peterborough. Bilety w cenie od 30 do 50 funtów można nabyć pod następującymi numerami telefonów: 07810813870 (Adam Branecki) lub 07539 751246 (Paweł Grygołowicz, Peterborough Amateur Boxing Club, 27 Norfolk Street, PE1 2NP, Peterborough). Wejściówki dostępne są także w Studio No. 1 (Lincoln Road 250A, PE1 2ND, Peterborough)

Adam Branecki pochodzi z Bydgoszczy. Od początku zapowiadał się na niezłego piłkarza, zawsze był najlepszym zawodnikiem w drużynie, ale – jak sam twierdzi – postawił na boks, bo w szkole ciągle się bił. Boks ćwiczył amatorsko w Polsce do 2005 roku. Jednak dopiero po przyjeździe tutaj, do Peterborough, stanął w szranki z innym zawodnikiem. Aby rozpocząć profesjonalną, zawodową karierę, udał się w październiku ubiegłego roku do Polski i zwyciężył w walce z Ante Siljeg. Teraz liczy na kolejny sukces na gali bokserskiej w Peterborough, do której przygotowuje się w Vic’s Gym. Przez wielu kojarzony jest jednak z innym miejscem; Peterborough Amateur Boxing Club, prowadzonym przez Pawła Grygołowicza. Nasz bokser stanowczo przyznaje, że to właśnie właściciel polskiego klubu bokserskiego, który jako jedyny w Peterborough posiada bardzo ważne licencje trenera ABA, pomógł mu we wszystkim, co jest związane z przygotowaniami do boksowania.

Główny atut bokserski Adama Braneckiego? Trafne, ciężkie ciosy, które ma nadzieję zaprezentować podczas gali bokserskiej w Bushfield Leisure Centre, na którą zaprasza wszystkich rodaków z Peterborough i nie tylko.

- Nie mogę doczekać się spotkania z Wami i Waszego dopingu podczas tego wydarzenia. Do zobaczenia – mówi nasz bokser.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC