1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

WALENTYNKI W PETERBOROUGH

walentynkipeterboroughWalentynki zbliżają się wielkimi krokami. Jesteśmy ciekawi, co zakochane pary powiedzą na świętowanie tego wyjątkowego dnia z wielką pompą? Jeśli chcecie, aby Walentynki 2014 były niezapomniane, to już dziś zapraszamy Was na walentynkową sesję fotograficzną z prezentem oraz na imprezę z romantycznymi przebojami wszechczasów. Przeczytajcie o propozycjach przygotowanych dla Was przez Studio Broadway i Radio Star!

Jak głosi ballada Dżemu – w życiu piękne są tylko chwile. Takie piękne chwile i łączące zakochanych uczucie warto uwiecznić na zdjęciach, aby mieć potem pamiątkę na długie lata. I właśnie dlatego Studio Broadway w Peterborough zaprasza wszystkie zakochane pary na walentynkową sesję fotograficzną. Zapisy przyjmowane są już od teraz a promocja na wykonanie zdjęć dla par potrwa do końca lutego. I uwaga - pierwsze trzy pary, które zapiszą się na sesję, otrzymają od Studia podwójną wejściówkę na imprezę Love Story!

A impreza ta będzie najgorętszą zabawą walentynkową w Peterborough. Odbędzie się w Ghost Club już 7 lutego, od godziny 20.00. Będzie karaoke, będzie szwedzki stół, będzie muzyka DJa Marcina. Słowem – będzie się działo!

Zapraszamy!

fotograf_peterborough_walentynki

 

 

walentynki_peterborough

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Transport/ Przeprowadzki/ Laweta FULLTANS SERVICE LTD.
ABC