1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

CHIŃSKI NOWY ROK W LONDYNIE

polski_fotograf_peterborough 1Wczoraj, czyli 31 stycznia, rozpoczął się według chińskiego kalendarza nowy rok. Jedne z największych obchodów tej uroczystości na świecie, odbędą się w niedzielę, 2 lutego w Londynie. Warto wtedy wybrać się do stolicy, aby na własne oczy zobaczyć ferię barw i kolorów, przebrania i tradycyjne dekoracje, tańce, występy oraz akrobacje. W zeszłym roku święto przyciągnęło 500,000 gości i zapowiada się, że w 2014 będzie równie popularne!

 
Pierwszym punktem niedzielnego programu (godzina 10.00) jest wielka parada noworoczna, która przejdzie ulicami Londynu; od Duncannon Street, przez Charing Cross Road oraz Shaftesbury Avenue, aż do Chinatown. Oficjalna inauguracja obchodów chińskiego nowego roku przypada natomiast w południe przy Trafalgar Square. Od tego momentu rozpoczną się wystąpienia muzyczne, taneczne ( w tym słynny taniec lwa), akrobatyczne oraz teatralne. Nie zabraknie stoisk z tradycyjnym chińskim jedzeniem oraz rękodziełem. Będzie wystawa kaligrafii i pokaz sztuk walki – to już przy Horse & Dolphin Yard.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj: http://www.thelondonchinatown.org.uk/.

Rok 2014, według chińskiego kalendarza, to rok Konia. Cechuje się wszelką pomyślnością i dobrą passą. To czas realizacji planów i marzeń – okres, w którym wszystko wydaje się możliwe. Przed nami miesiące pełne pozytywnej energii, przygód, pozytywnych wyzwań oraz optymistycznego podejścia do życia i otaczającej nas rzeczywistości.

polski_fotograf_peterborough 1

polski_fotograf_peterborough 2

polski_fotograf_peterborough 3

polski_fotograf_peterborough 4

polski_fotograf_peterborough 5

polski_fotograf_peterborough 6

polski_fotograf_peterborough 7

polski_fotograf_peterborough 8

polski_fotograf_peterborough 9

polski_fotograf_peterborough 10

polski_fotograf_peterborough 11

polski_fotograf_peterborough 12

polski_fotograf_peterborough 13

polski_fotograf_peterborough 14

polski_fotograf_peterborough 15

polski_fotograf_peterborough 16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC