1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 8-9 LUTEGO

legoWeekend można spędzić na wiele sposobów. My proponujemy układanie klocków lego. Do tego seans filmu o jednym z najbardziej znanych sportowców na świecie. Dorzucamy jeszcze dwa wydarzenia muzyczne; jedno polskie a drugie z graniem folkowo-rockowym. A na koniec zachęcamy do adopcji. Kota. I życzymy Wam wszystkim wspaniałego weekendu! Przed Wami nasz cotygodniowy przegląd atrakcji i wydarzeń w mieście i okolicach.

THE ARMSTRONG LIE

Wśród wszystkich seansów filmowych, odbywających się w ten weekend w Showcase Cinema Peterborough, szczególnie polecamy dokument zatytułowany „The Armstrong Lie”.

Amerykański kolarz i olimpijczyk Lance Amstrong był uważany za jednego z najlepszych sportowców wszechczasów, między innymi dzięki siedmiokrotnemu zwycięstwu w Tour de France. Sukces sportowy przyniósł mu fortunę i sławę. Stał się także inspiracją dla innych w swojej walce z nowotworem i dzięki akcji Livestrong. W 2009 roku rozpoczęło się dokumentowanie powrotu kolarza do sportu i ósmej próby wygrania tytułu. Utytułowany dokumentalista, Alex Gibney, towarzyszył sportowcowi przez cztery lata. Był również przy nim, gdy rozpętała się słynna afera dopingowa..

Seans filmu odbędzie się w niedzielę, 9 lutego, o godzinie 16.00

Peterborough Showcase Cinema, Mallory Road, PE1 5AU.

 

HOMING SHOW

Peterborough Cats Protection zachęca, aby znaleźć swojego idealnego, futrzanego partnera na Walentynki i jak najszybciej go zaadoptować. Jeśli chcielibyście, aby w Waszym domu zamieszkał nowy, czworonogi członek rodziny, to koniecznie odwiedźcie Loxley Community Centre (Werrington) w niedzielę, 9 lutego. Właśnie tam będzie można spotkać niektóre z kotów i kociąt, którymi opiekuje się PCP i które potrzebują nowego, kochającego domu. Show zaczyna się o godzinie 14.00. Więcej informacji na stronie: www.peterborough.cats.org.uk.

 

LEGO – BUILD AND SHOW

“My dajemy klocki, a wy – wyobraźnię” – głoszą organizatorzy LEGO Build and Show Weekend, które odbędzie się w sobotę, 8 lutego w godzinach 10.00 – 16.00 oraz w niedzielę, 9 lutego, od 12.00 do 16.00, w Desborough United Reform Church Hall (Union St, Desborough, NN14 2RH). Każdy, kto ma ochotę, będzie mógł przyjść i zbudować coś fajnego z ponad 600 dostępnych zestawów klocków Lego lub zaprojektować swój własny model (nagroda dla najlepszego pomysłu). Na miejscu dostępne będą przekąski i jedzenie. Będzie także loteria. Dzieci muszą przyjść w towarzystwie dorosłych.

Bilety w cenie £1.50 za dzień lub £5 za 4 osoby za dzień.

 

RHYTM AT THE RIVER

Tegoroczna edycja festiwalu zaskakuje obecnością dwójki wyśmienitych artystów. Christina Martin to kanadyjska piosenkarka i autorka tekstów, wyróżniona wieloma nagrodami i tworząca muzykę będącą miksem country, rocka i popu. Adrain Nation jest natomiast współzałożycielem Six Feet Above i wykonuje muzykę zainspirowaną folkiem, country i rockiem. Festiwal odbędzie się w sobotę, 8 lutego w The Dolphin Hotel (London Road, St Ives, PE27 5EP). Goście wydarzenia mogą wybrać czy chcą jedynie posłuchać muzyki czy również zjeść kolację w hotelu w przerwie pomiędzy występami i w zależności od opcji zapłacić £10 lub £20 za wstęp.

Bilety dostępne są tutaj: http://www.wegottickets.com/avaloneventsupport

 

KONCERT KNŻ W LODYNIE

Nie zapominajmy, że w niedzielę, 9 lutego, do Londynu przyjeżdża Kazik na Żywo, aby wraz z Lynchpyn (support) dać koncert w Scali.

http://www.peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2282:kazik-na-ywo-w-londynie&catid=18:info&Itemid=319

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
Transport/ Przeprowadzki/ Laweta FULLTANS SERVICE LTD.
ABC