1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

JACK STRONG W KINACH W UK

peterboroughpl_film 9"Jack Strong" to film sensacyjny, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny. Od 14 lutego film będzie można zobaczyć w kinach na terenie UK.

 Jack Strong. Rzucił wyzwanie Imperium. Zmienił losy świata. Zapłacił za to najwyższą cenę. Jack Strong – szpieg, który ryzykował wszystko, co kochał.

Władysław Pasikowski sięga po ukrywaną przez lata, prawdziwą historię największego szpiega naszych czasów. Pułkownik Ryszard Kukliński ma dostęp do najtajniejszych akt Układu Warszawskiego. Kiedy dowiaduje się o poufnych planach, które mogą doprowadzić do wybuchu III wojny światowej, postanawia działać.

Podejmuje współpracę z CIA. Funkcjonując w samym środku systemu sowieckiego jest skazany na samotną walkę, o której nie może powiedzieć nawet własnej żonie.

Jak długo będzie mógł działać za plecami KGB? Przekazując Amerykanom tajne dokumenty wie, że ryzykuje życiem. Nie tylko swoim, ale także swoich synów i żony. Kiedy w walce o wolność zaryzykuje wszystko, wszystko może stracić.

W najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego występują czołowi polscy aktorzy: Marcin Dorociński, Maja Ostaszewska, Krzysztof Globisz, Ireneusz Czop, a także Patrick Wilson i Dimitri Bilov.

Lista kin, w których będzie można zobaczyć najnowszy film Pasikowskiego w UK, nie obejmuje niestety Peterborough. Najbliższe kina Cineworld, w których od 14 lutego będzie można zobaczyć film, znajdują się w Cambridge, Luton, Milton Keynes oraz Northampton.

Dystrybutorem filmu w UK jest Project London Films.

jackstrong_plakat 
peterboroughpl_film 1
peterboroughpl_film 2 
peterboroughpl_film 3
peterboroughpl_film 4
peterboroughpl_film 5
peterboroughpl_film 6
peterboroughpl_film 7
peterboroughpl_film 10

Foto: materiały prasowe
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC