1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 22-23 LUTEGO

son-yambu-3Nadchodzący weekend zapowiada się przede wszystkim smacznie, a do tego widowiskowo i muzycznie. W Queensgate Shopping Centre królować będą precle. W Peterborough Arena z kolei ryby z frytkami i inne fast- foody. Będzie także cyrk oraz muzycy prezentujący gorącą muzykę rodem z Kuby. Zapraszamy na nasz przegląd atrakcji weekendowych i tradycyjnie trzymamy kciuki, aby kolejne dwa dni były dla Was jak najbardziej udane.

SOBOTA Z PRECLAMI

Sobota, 22 lutego w Queensgate Shopping Centre przebiegać będzie pod znakiem zabawy z preclami. I w tej zabawie udział możecie wziąć również i Wy - o tym za chwilę. Goście centrum handlowego mogą spodziewać się specjalnych pokazów, konkursów i nagród o wartości przeszło tysiąca funtów. Będzie można także skosztować precli firmy Auntie Anne’s a następnie smakołyki zakupić – firma przekaże 25p od każdego sprzedanego precla na rzecz akcji charytatywnej Sue Ryder’s Thorpe Hall. Przez cały dzień najmłodsi będą kolorować rysunki związane z preclami. A jeśli Wy, dorośli, chcecie wziąć udział w specjalnym preclowym konkursie, to pojawcie się w centrum między 11.30 a 12.00. W samo południe wszyscy przywdzieją czapki i fartuchy Auntie Anne’s oraz zmierzą się w tworzeniu perfekcyjnego precla. Druga runda zmagań i finał, w którym nagrodzone zostaną trzy najlepsze osoby, odbędzie się w godzinach 13.30 – 16.00. Czeka nas także konkurencja profesjonalistów czyli reprezentantów ośmiu sklepów, którzy spróbują w jak najkrótszym czasie zrobić osiem perfekcyjnych precli.

 

FRY I.T.

Pozostajemy w tematyce żywieniowej i zapraszamy do Peterborough Arena na targi fast food. Fry I.T. jest z jednej strony wydarzeniem typowo branżowym – organizuje je bowiem firma Friars Pride czyli główny dostawca produktów dla ponad 4,500 fast-foodów i smażalni na terenie UK. Stąd prezentacja nowinek technologicznych, bezpłatne seminaria dla właścicieli punktów z fast food, itd. A z drugiej strony event zapewni także wspaniałą rozrywkę w postaci pokazów kulinarnych (tak, tak, degustacji także!), loterii i zabaw dla dzieci, w tym malowania twarzy. Wydarzenie zaczyna się o 10.00 i potrwa do 16.30. Bezpłatne bilety zarezerwować można tutaj: http://www.eventbrite.co.uk/e/fry-it-2014-tickets-7860596255 .

 

KONCERT SON YAMBU

Muzyka weekendu wybijać będzie rytmy kubańskie. Wszystko za sprawą formacji Son Yambu, która rozgrzeje publiczność zgormadzoną w Key Theatre w sobotę, 22 lutego, o godzinie 19.30. Zespół powstał w 2011 roku i składa się głównie z muzyków wywodzących się z Kuby, dla których niezwykle ważne są autentyczne, tradycyjne dźwięki w wykonywanym gatunku muzycznym, z którego wywodzi się nowoczesna salsa. Zespół określa się mianem brytyjskiego Buena Vista Social Club i ponoć z łatwością sprawia, że słuchacze zaczynają podrygiwać w rytm ich muzyki. Bilety na koncert sprzedawane są w cenie £15 i dostępne na stronie http://www.vivacity-peterborough.com/event/son-yambu.

 

 

CYRK MONDAO

W sobotę, 22 lutego, o 14.00 i 17.00, a także w niedzielę, 23 lutego, o godzinie 14.00, zapraszamy na pokazy Mondao Circus przy Baytree Garden Centre (High Road, PE12 6JU). Cyrk zaprezentuje swój całkowicie nowy program. Będą pokazy na trapezie, gimnastyka akrobatyczna, występy komediowe oraz show ze zwierzętami, m.in. kucykami i wielbłądami. Więcej informacji na stronie: www.circusmondao.co.uk – tam również znajduje się kupon zniżkowy, który trzeba wydrukować i przynieść ze sobą do cyrku, aby za bilety zapłacić odpowiednio: dorośli £13, £11, £9 oraz dzieci £9 , £7, £5.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC