1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

WARSZTATY FOTO W PETERBOROUGH

warsztaty_fotograficzne_polski_fotograf_peterboroughJuż po raz drugi, polskie studio fotograficzne, Studio Broadway w Peterborough, organizuje i serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne, jednodniowe warsztaty fotograficzne na poziomie podstawowym. Warsztaty odbędą się w studiu przy Broadway w sobotę, 15 marca. Ilość miejsc jest ograniczona. 

 Warsztaty podzielone zostaną na część teoretyczną oraz praktyczną. Każda przebiegnie w przyjaznej atmosferze – nie będą to typowe lekcje, ale spotkanie osób, które lubią fotografować i które chciałyby się dowiedzieć o tym zajęciu czegoś więcej. Warsztaty poprowadzi doświadczony polski fotograf Studia Broadway. Uczestnicy kursu otrzymają do dyspozycji profesjonalnie wyposażone studio i możliwość poćwiczenia na sprzęcie marki Canon oraz materiały teoretyczne. Gorące i zimne napoje również zostaną zapewnione.

Zajęcia odbędą się w godzinach: 15:00 – 19:00 w Studiu Broadway, 37 Broadway w Peterborough (PE1 1SQ).

Swoją chęć uczestnictwa w warsztatach można zgłosić wypełniając formularz kontaktowy na stronie www.studiobroadway.co.uk lub wysyłając email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - kolejność zgłoszeń zadecyduje o uczestnictwie w warsztatach.

Jeśli chcecie pouczyć się na swoich aparatach fotograficznych, to przynieście je ze sobą.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC