1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI

teatr_lalkowy_bedfordStowarzyszenie PLCA Polish Language and Culture Association zaprasza dzieci na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Bedford. Na zaproszenie PLCA, w dniu 22 marca, przyjedzie teatr z Polski, który zaprezentuje spektakl „Księżniczka na ziarnku grochu” oraz warsztaty teatralne, przeznaczone dla dzieci w wieku 3-12 lat.

W jaki sposób sprawdzić czy księżniczka jest prawdziwa? Czy Książę może pokochać tylko prawdziwą Księżniczkę? Czy jego rodzice pomogą mu znaleźć tę jedyną, ukochaną? To bardzo poważne pytania, na które odpowiedzi istnieją tylko w bajkach. Rozśpiewany spektakl pod tytułem „Księżniczka na ziarnku grochu” pomoże wszystkim rozwiązać te niezwykle istotne zagadki bajkowego życia. Będziecie mieli możliwość zobaczenia, jak wygląda ta jedyna, najprawdziwsza księżniczka, a także poznać królewskie sposoby na sprawdzenie jej prawdziwości. Zapraszamy serdecznie do magicznego świata teatru lalkowego, w którym pomożecie ścielić łóżko dla księżniczki, rozwikłacie zagadkę, w jaki sposób uzdrowić „całkiem niezdrową księżniczkę” oraz zobaczyć jak wygląda księżniczka, która zabija smoka jednym paluszkiem…

A tak aktorzy mówią o sobie: „Teatr przy fundacjikulturalnej.pl jest inicjatywą zawodowych aktorów, pracujących na scenach teatrów dla dzieci na Śląsku i Zagłębiu. Naszym celem jest prezentowanie w pełni profesjonalnych, przygotowanych z najwyższą starannością spektakli dla dzieci. Nasze spektakle były prezentowane z powodzeniem na scenach polskich i zagranicznych; byliśmy gośćmi Polonii w Finlandii, na Ukrainie, w Mołdawii, Irlandii oraz wielu innych miejscach.”

Po olbrzymim sukcesie tournée, które teatr odbył w zeszłym roku, mamy pewność, że spektakl zostanie świetnie przyjęty również w Bedford!

Data: 22 marca
Miejsce: Beauchamp Middle School, Hawk Drive, Bedford, MK41 7JE
Godzina: 14.00, 15.30 (2 spektakle)

 

Bilety:

Przedsprzedaż (do 8 marca 2014):

7 funtów - dzieci
5 funtów - dorośli

Cena regularna (do wyprzedania biletów):

8 funtów - dzieci
6 funtów - dorośli

 

Informacje:

Stowarzyszenie Kultury i Języka Polskiego (PLCA)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
numer telefonu: 07935643005

teatr_dzieci_bedford

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Transport/ Przeprowadzki/ Laweta FULLTANS SERVICE LTD.
ABC