1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ZUMBA SENTAO PODBIJA PETERBOROUGH

zumba_peterborough_dorota_michalakZ powodu dużego zainteresowania Zumbą, nasza polska instuktorka Zumby w Peterborough, Dorota Michalak, właśnie ukończyła dodatkowe szkolenie z Zumby Sentao i otwiera dodatkowe, trzecie już, zajęcia w tygodniu. Teraz wszyscy mają szansę, aby poszaleć trzy razy w tygodniu, w tym nowicjusze, ponieważ miejsca dla nich są nadal dostępne. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść na zajęcia. Zacząć można w każdym momencie.

Mamy przyjemność przedstawić absolutną nowość – kompletnie nowy wymiar Zumby w postaci ZUMBA SENTAO. Jedyne takie zajęcia na terenie Peterborough i okolic. Zumba Sentao przemienia tradycyjne krzesło w partnera. Serio! To trening oparty na choreografiach wykorzystujących krzesło i pozwalający skupić się na brzuchu, górnej części ciała i udach. Niesamowite efekty gwarantowane! Ta forma modelowania sylwetki jest dodatkowo bardzo bezpieczna. Zumba Sentao jest świetnym programem dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Zumbą.

Zumba oraz Zumba Sentao są dla każdego, aby wzmocnić, wyrzeźbić sylwetkę, spalić kalorie, a przy tym fantastycznie się bawić! Zostały 3 miesiące do lata czyli wystarczająco dużo czasu, aby uzyskać rewelacyjne efekty, ćwicząc kombinację Zumby oraz Zumby Sentao – kompletny trening!

- Przyjdź i sprawdź na własnej skórze, że jest to najwspanialszy trening dla ciała i ducha – zachęca Dorota - Dzięki wsparciu Agusi, mojej zapalonej miłośniczki Zumby, zajęcia są jeszcze bardziej elektryzujące i pełne energii. Nie ma nudy i monotonii! Jest power! Na scenie robimy show i jest moc.

Lekcje z Dorotą wiążą się z różnymi niespodziankami, prezentami oraz okresowymi specjalnymi zajęciami, takimi jak ostatnia Zumba Walentynkowa czy Zumba Karnawałowa. Zdjęcia z imprez można obejrzeć na stronie internetowej www.dorotam.zumba.com .

Dorota zaprasza całe rodziny na wspaniałą zabawę! Absolutnie każdy może dołączyć. - Moja mama ma 67 lat i uwielbia Zumbę! Mówi, że daje jej bardzo wiele radości – mówi nasza instruktorka – Zumba jest cudowna, żywiołowa, napełniająca radością i energią! Zumba dodaje nam skrzydeł!

Jakikolwiek jest cel do osiągnięcia, czy to zrzucenie wagi, wyrzeźbienie sylwetki – sześciopak na brzuchu i piękne pośladki, o wiele łatwiej będzie go osiągnąć trenując właśnie z Dorotą. Zapraszamy!

Zajęcia Zumby odbywają się w każdą środę i piątek, w godzinach 19.00 – 20.00, w Klubie Polskim przy 63 Church Street (Stanground) w Peterborough oraz w każdy poniedziałek, w godzinach 18.00 – 19.00, w The Fletton Centre, 139B Fletton Ave, Peterborough, PE2 8BY.

Podajemy link i zapraszamy do przeczytania poprzedniego artykułu:

Zapraszamy na stronę www.dorotam.zumba.com oraz do grupy na Facebooku – Zumba Peterborough with Dorota, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje oraz aktualności. Jakiekolwiek pytania prosimy kierować do Doroty Michalak na numer 07853716639.

Artykuł sponsorowany

zumba_peterborough_dorota_michalak1

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC