1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

KREDYT Z POMOCĄ URZĘDU MIASTA

kredyt_peterboroughOsoby, które myślą o kupnie swojego – pierwszego domu, mogą skorzystać z pomocy, którą wspólnie zapewniają Peterborough City Council oraz bank Lloyds. Program The Local Lend and Hand Scheme pomógł już 55 osobom w otrzymaniu kluczy do upragnionego lokum - a kolejne 4 są właśnie w trakcie załatwiania formalności. Na czym polega wspomniana pomoc? W największym skrócie – na umożliwieniu zapłacenia tylko 5% depozytu przy zakupie domu, gdy większość banków wymaga od kupujących po raz pierwszy wkładu w wysokości do 25%.

 Jak to działa? Program dostępny jest dla tych, którzy potrzebują kredytu w wysokości do £123,500. Depozyt, jak wspomnieliśmy, wynosić będzie 5%. Pozostałe 20% zagwarantuje urząd ze swojej puli 1 miliona funtów. Urząd zarabia odsetki od tej kwoty. I, co ważne, kupiec zakupuje dom wraz z jego całkowitą własnością.

Peterborough City Council oraz bank Lloyds po raz pierwszy uruchomili program w 2011 roku – pomógł on wtedy 44 osobom. Druga runda pomogła póki co 11 kupcom, a szacuje się, że może wesprzeć jeszcze około 30 osób.

Więcej informacji na www.peterborough.gov.uk oraz w banku Lloyds.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC