1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

BEZPŁATNA EDUKACJA DLA DZIECI

logo-libratusBezpłatna polska edukacja dla dzieci Polaków przebywających za granicą! Trwają zapisy na naukę w roku szkolnym 2014/2015 w ramach projektu Polskie Szkoły Internetowe Libratus. Polskie Szkoły Internetowe Libratus to projekt edukacyjny pomagający dzieciom Polaków przebywających za granicą w utrzymaniu kontaktu z Ojczyzną. Projekt wspiera polskich emigrantów w edukacji ich dzieci na poziomie szkoły podstawowej oraz gimnazjum już od 5 lat. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i internetu umożliwia on realizację polskiej podstawy programowej. Jednym z elementów nauki są webinaria, czyli cotygodniowe spotkania on-line z polskimi nauczycielami.

 Zobaczcie, jak wygląda lekcja przeniesiona ze szkolnej ławki do Internetu:

Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona, w związku z czym o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Warto zatem już dziś przystąpić do projektu i dać swojemu dziecku możliwość nauki języka ojczystego, który jest jednym z najważniejszych czynników kształtujących tożsamość każdego młodego człowieka.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony: www.libratus.edu.pl

 

Polskie Szkoły Internetowe Libratus, ul. Śniadeckich 12b, 31-531 Kraków
Telefon: +48 12 44 66 865, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
skype: Libratus

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC