1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

POLSKI CHÓR RYWALIZUJE W KONKURSIE

oundle_festival_of_music_and_dramaCantus Polonicum weźmie udział w prestiżowym wydarzeniu czyli w The Oundle Festival of Music and Drama. Polski chór spróbuje swoich sił w rywalizacji z innymi śpiewającymi grupami w kategorii „Adult Choirs”. Cantus Polonicum liczy na wsparcie całej Polonii z Peterborough i okolic oraz zaprasza do kibicowania już w tą sobotę, 29 marca, w godzinach 11.30 – 12.10, w Oundle School Chapel (10 Milton Road, Oundle, PE8 4AB).

 Polski chór Cantus Polonicum z Peterborough wystąpi pod dyrygenturą Tatiany Karlińskiej.

Aby zobaczyć popis wokalny polskiego chóru, dorośli będą musieli zapłacić £1 – dzieci mają bezpłatny wstęp.

The Oundle Festival of Music and Drama jest zrzeszony w British & International Federation of Festivals. Jego pierwsza edycja odbyła się 21 kwietnia 1909 roku. Sobotnia rywalizacja chóralna stanowić będzie początek Festiwalu, który w tym roku potrwa do środy, 2 kwietnia. Prawdziwą perełką tegorocznego wydarzenia będzie z pewnością wspólny koncert Peterborough Male Voice Choir i Northampton Male Voice Choir – formacje zaprezentują w sobotę, 29 marca, od godziny 19.30 w Oundle School Chapel swoje najlepsze utwory, a także… piosenki z repertuaru Simona & Garfunkela czy Eltona Johna!

Więcej informacji o Festiwalu odnajdziecie na jego stronie internetowej:

Serdecznie zapraszamy na wszystkie atrakcje, które niesie ze sobą wydarzenie w Oundle i trzymamy kciuki za nasz polski chór w konkursie!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC