1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 4-5 KWIETNIA

have a wonderful weekendTak się akurat składa, że w ten weekend w mieście i jego okolicach królować będą wydarzenia zaadresowane specjalnie dla najmłodszych. Chociaż… dorośli też powinni znaleźć coś dla siebie, w końcu w każdym z nas tkwi odrobina dziecka. Będzie też dużo pyszności do skosztowania; bezpłatne hot-dogi z polskich kiełbasek, słodycze oraz przekąski. Jeśli zaostrzyliśmy Wasz apetyt, to koniecznie przeczytajcie nasz przegląd atrakcji weekendowych. Udanego weekendu!

 

 

JJB HOT DOG EVENT

Sklep Mini Poli zaprasza wszystkich dorosłych i dzieci na bezpłatną degustację hot-dogów, przygotowanych z produktów firmy JJB. To pyszne wydarzenie odbędzie się w sobotę, 5 kwietnia, w godzinach 10.00 – 13.00. Szczególnie zadowolone powinny być dzieci, ponieważ to one właśnie otrzymają dodatkowo od Mini Poli balony oraz słodycze. Zapraszamy wszystkich do sklepu, który mieści się w Unit 5, Ashwood House w Peterborough (PE3 8YE).

 

CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY W BIBLIOTEKACH

Kolejne wydarzenie, które powinno przypaść do gustu najmłodszym. Dzieci w wieku od 6 do 11 lat, otrzymają w tą sobotę szansę na wejście do świata klasycznej opowieści Roalda Dahla, znanej wszystkim z ekranizacji i brawurowej roli Johnny’ego Deppa. Mowa oczywiście o książce i filmie „Charlie i Fabryka Czekolady”. W ramach tego familijnego wydarzenia, dzieci będą mogły przebrać się za ulubioną postać z opowieści, poszukać złotego biletu a także własnoręcznie przygotować słodkości. Koszt od dziecka to £3 – dzieci muszą przyjść w towarzystwie osoby dorosłej. Zapraszamy do bibliotek: Werrington i Stanground w godz. 10.30 – 12.00, Hampton 11.00 – 12.30, Bretton i Orton 13.00 – 14.30 oraz do Biblioteki Głównej 14.00 – 15.30.

 

FUN DAY W PRZEDSZKOLU ZIG ZAG

Nie zapominamy także o najmniejszych dzieciach i to właśnie ich oraz ich wraz z rodzicami i opiekunami zapraszamy na dzień otwarty przedszkola Zig Zag. Przedszkole świętuje właśnie swoje drugie urodziny i z tej okazji zaprasza do siebie na dzień wypełniony zabawą. Dmuchany zamek, gry, zabawy, malowanie twarzy, słodycze – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na dziewczynki i chłopców. Rodzice natomiast przy okazji będą mogli się dowiedzieć, jak zapisać swoją pociechę do przedszkola. Zapraszamy w sobotę, 5 kwietnia, od godziny 14.00. Adres: Przedszkole Zig Zag, 414 Lincoln Road, Peterborough.

 

WIELKANOCNA EXTRAVAGANZA

Rodziny nie będą się nudzić w sobotę, a oto kolejny dowód: wielkanocna zabawa zagości w Paston Farm Centre w godzinach 12.00 – 15.30. Loteria, malowanie twarzy, polowanie na wielkanocne jajka i pyszne przekąski, czyli to, co dzieci lubią najbardziej i to, co sprawi, że sobotnie popołudnie zaliczymy do udanych. Zapraszamy do Paston Farm Centre (Freston, Peterborough, PE4 7XB).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC