1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

PRACA DLA OSÓB POLSKOJĘZYCZNYCH

uniting_ambition_peterboroughFirma rekrutacyjna Uniting Ambition poszukuje entuzjastycznych osób mówiących po polsku do pracy na stanowisku Field Sales Promoters. Lokalizacja pracy to różne miejsca w obrębie Peterborough, a wynagrodzenie od £6.50 do £7.00 za godzinę plus prowizja. Właściwi kandydaci będą mogli pracować zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin.

Podstawowym obowiązkiem na stanowisku Field Sales Promoter stanie się reprezentowanie swojego pracodawcy (dla którego Uniting Ambition prowadzi obecnie rekrutację) w różnych lokalizacjach i promowanie oferownych przez niego usług wśród potencjalnych nabywców. Aby dobrze wywiązać się z tego zadania, kandydaci powinni być osobami pewnymi siebie, lubiącymi ludzi, przyjaznymi, pozytywnie nastawionymi do otoczenia oraz profesjonalnymi. Praca na tym stanowisku daje możliwość rozwoju, więc jest odpowiednia dla wszytkich, którzy w życiu zawodowym odrzucają stagnację.

Swoje pytania odnośnie pracy, a także zgłoszenia wraz z CV należy przesłać do Emmy Smith:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
07843 232414/01782 753293.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC