1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 26-27 KWIETNIA

deszcz_weekend_peterboroughPrognoza meteorologiczna nie pozostawia złudzeń – czeka nas deszczowy weekend oraz pokusa, aby spędzić go w ciepłym (i suchym!) domu. Jeśli jednak chcecie zaryzykować, to możecie wybrać się na trzy wydarzenia, odbywające się w sobotę i niedzielę, które polecamy dla Was poniżej. I skoro aura jak jest, taka jest, to przynajmniej życzymy Wam jak najwięcej pogody ducha w ten weekend.

 

NATIONAL MOTORSHOW SHOW

Wydarzenie idealne względem nadchodzącego lata i okresu wypoczynkowego. Podczas show, świętującego 24 lata swojego istnienia, zaprezentowanych zostanie ponad 800 modeli przyczep kempingowych i samochodów turystycznych; nowych, używanych, przerobionych czy luksusowych w stylu American RV. Nie zabraknie także akcesoriów w postaci np. nawigacji satelitarnych czy kamer pomagających w cofaniu, ubrań i innych gadżetów dal maniaków samochodowych.

Bilety w cenie £8 (osoby poniżej 16 roku życia mają bezpłatny wstęp).

Sobota, 26 kwietnia 9.30 – 17.00

Niedziela, 27 kwietnia, 9.30 – 16.30

Peterborough Arena, East of England Showground, Peterborough, PE2 6XE

 

SUNFLOWER SUNDAY

Coś w sam raz dla najmłodszych. Sacrewell Farm daje dzieciom szansę na zasadzenie własnego słonecznika w specjalnie wyznaczonym miejscu na farmie. I co najważniejsze; dzieci będą musiały zrobić to same od początku do końca: najpierw wykopać dziurkę w ziemi, ułożyć w niej nasionko, potem przykryć ziemią, a na koniec napisać swoje imię na tabliczce, umieszczonej obok sadzonki. Dzieci, odwiedzając farmę w ciągu roku, zobaczą, jak rośnie ich roślinka. Oprócz słonecznikowej zabawy, w Sacrewell Farm wciąż trwa czas owieczek, nie zapomnijcie więc odwiedzić małych mieszkańców gospodarstwa i pomóc w ich karmieniu.

 

INTERNATIONAL CAT SHOW

W nadchodzącą sobotę i niedzielę, 26 i 27 kwietnia, do Bushfield Leisure Centre, w ramach międzynarodowej wystawy kotów, zawitają kocie piękności. Ich urodę ocenią sędziowie pochodzący m.in z Danii, Francji czy USA. Show odbywać się będzie w godzinach 9.00 – 16.30 w sobotę i 9.00 – 15.00 w niedzielę. Dodatkowo, wydarzeniem towarzyszącym będą targi, zapełnione stoiskami, na których zaopatrzycie się we wszystko, co jest potrzebne do utrzymania i pielęgnacji Waszych sierściuchów.

Adres wystawy: Bushfield Leisure Centre, Orton Centre, Peterborough, PE2 5RQ.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC