1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Maciek Pysz Trio w Peterborough

maciek_pysz_trio_peterboroughTo już jutro! Serdecznie zapraszamy na koncert, jaki da w naszym mieście Maciek Pysz, Asaf Sirkisi i Yuri Goloubev czyli Maciek Pysz Trio. Utalentowany polski muzyk jazzowy i kompozytor z Londynu przyjedzie wraz ze swoimi kolegami do Peterborough w ramach trasy promującej debiutancki album tria o nazwie „Insight”. Dla muzyków będzie to już drugi występ w naszej miejscowości. Pierwszy miał miejsce w 2012 roku, podczas Peterborough Arts Festival.

 
Koncert Maciek Pysz Trio odbędzie się w Key Theatrew Peterborough w piątek, 2 maja, o godzinie 19.45. Bilety w cenie £12 dostępne są w internetowej sprzedaży:
http://www.vivacity-peterborough.com/event/maciek-pysz-trio

Debiutancka płyta trzech muzyków to przede wszystkim efekt ich znakomitej, 3-letniej już współpracy. „Insight” jest mieszanką zarówno autorskich pomysłów, jak i inspiracji światową muzyką jazzową. Usłyszymy na niej hołd oddany tradycji, ale także nowe i oryginalne muzyczne podejście do tematu. Płyta składa się z 9 utworów – całość została nagrana w włoskim studio Artesuono pod bacznym okiem (i uchem!) Stefano Amerio. Premiera płyty miała miejsce w maju ubiegłego roku.

Więcej informacji o muzykach, płycie i trasie koncertowej, odnajdziecie na stronie www.maciekpysz.com . Podczas jej przeglądania radzimy włączyć dźwięk, aby móc posłuchać pięknych utworów Maćka.

Strona koncertu Maciek Pysz Trio w Peterborough na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/574937252600070

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC