1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Nappuccino - pieluchowe oszczędzanie

nappuccino_peterborough_peterboroughplcomPora kolejne nappuccino czyli spotkanie z rodzicami oraz opiekunami, zainteresowanymi używaniem pieluszek wielorazowych z doradcami i ekspertami w tym temacie. Na spotkanie, odbywające się w Parku Centralnym (Pavilion), już w ten piątek, 2 maja, w godzinach 10.00 – 13.30, zaprasza Amey Peterborough. Goście dowiedzą się więcej o korzyściach płynących z używania pieluch wielorazowych, a w tym – jak zaoszczędzić nawet £500 na wyborze innych niż jednorazowe pieluszek.

 O tym, dlaczego spotkania tego typu są popularne, a przede wszystkim, bardzo potrzebne, świadczą następujące liczby:

- 8 milionów jednorazowych pieluszek trafia codziennie na wysypiska śmieci u UK. Ich łączna waga to 690,000 ton;
- pieluchy wielorazowe są o 40% lepsze dla środowiska niż jednorazowe, jeśli tylko przestrzega się prostych zasad przy ich praniu;
- w Peterborough 7,000 z 14,000 dzieci w wieku 0-4 lata używa pieluszek. Roczny koszt utylizacji zużytych pieluch, ponoszony przez miasto, to około £200,000.

Rodzice, którzy przyjdą na piątkowe nappuccino w Peterborough, otrzymają komplet informacji od specjalistów, dotyczących codziennego używania pieluszek wielorazowych oraz korzyści z tego płynących. W parku promować się także będzie Peterborough Real Nappy Library czyli „biblioteka” pieluszek wielorazowych, która umożliwia zainteresowanym rodzicom wypróbowanie specjalnego zestawu przed kupnem pieluszek.

Zapraszamy!

 

nappuccino_w_peterborough

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC