1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.4.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

WYGRAJ BILETY NA GALĘ BOKSERSKĄ

Jak informowaliśmy wcześniej – 9 marca odbędzie się w Peterborough wielka profesjonalna gala bokserska, z udziałem polskiego boksera Marcina „The Polish Express” Marczaka. Więcej szczegółów o wydarzeniu możecie przeczytać w artykule poniżej. A my tymczasem mamy dla Was kolejną dobrą informację – użytkownicy naszej strony otrzymali możliwość wygrania czterech wejściówek na mistrzostwa! Są to bilety na miejsca usytuowane blisko ringu, a wartość każdego z nich to £50. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy znać odpowiedź na bardzo proste pytanie…

Owo pytanie brzmi:

„KTÓRY Z POLSKICH BOKSERÓW WAGI CIĘŻKIEJ W CZASIE SWOJEJ KARIERY WALCZYŁ NA RINGU Z TAKIMI ZAWODNIKAMI, JAK RIDDICK BOWE, LENNOX LEWIS I MIKE TYSON?”

Swoją odpowiedź, czyli imię i nazwisko boksera, należy wysłać do organizatorów smsem na numer 88882 i poprzedzić ją słowem BOXS (treść smsa powinna zatem wyglądać tak: BOXS ODPOWIEDŹ NA PYTANIE).

Opłata za sms jest standardowa, według taryfy danego operatora komórkowego.

Organizatorzy czekają na odpowiedzi do dnia 2 marca.

Życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC