1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.4.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

WIELKA GALA BOKSERSKA

Profesjonalny boks na najwyższym poziomie po czterech latach nieobecności powraca do Peterborough! Zapraszamy na wielką bokserską galę, która odbędzie się 9 marca w Peterborough Arena, East of England Showground (PE2 6XE). Zapraszamy tym bardziej, iż jednym z występujących i walczących  będzie nasz rodak – Marcin „The Polish Express” Marczak! Miłośnicy boksu, fani sportu i my wszyscy – łączmy się w dopingu dla polskiego zawodnika! Im więcej osób zagości na widowni, tym większe wsparcie damy Marcinowi i tym większa szansa na to, aby podobne wydarzenia sportowe na stałe wpisały się w krajobraz rozrywkowy miasta.

Wspomniana widownia jest w stanie pomieścić aż 2000 osób. Peterborough Professional Boxing Championships to efekt współpracy znanego w środowisku promotora boksu – Roberta Watermana oraz lokalnego biznesu, reprezentowanego przez Petera Fraylicha , Roba Barrowmana  i Stewarta Howe’a.  Finalna lista bokserów nie jest jeszcze do końca zamknięta, ale już wiemy, że możemy liczyć na takie nazwiska, jak: Cello Renda, Caine Brodie, Jake Dyer i JJ Bird (to były uczestnik Big Brothera, urodzony w Peterborough).

Jeśli natomiast chodzi o Marcina Marczaka, to pochodzi on z Kętrzyna, a obecnie mieszka w Finchley. Ma 29 lat. Swoją przygodę z boksem rozpoczął w 1999 roku w Polsce – zdecydował się jednak na przyjazd do Anglii, aby ją w pełni rozwinąć. Okazało się to być posunięciem jak najbardziej słusznym. Marcin dołączył do znanego klubu bokserskiego Cityboxer w Londynie. Pod kierownictwem profesjonalnych trenerów, zadebiutował we wrześniu 2011 w walce przeciwko Bheki Moyo, wygrywając zarówno ją, jak i każdą rundę z osobna. Kolejne zwycięstwo w wielkim stylu czekało na niego trzy miesiące później – wtedy, w Coronet Theatre w Londynie, pokonał Bułgara Danny’ego Dontcheva. Walkę transmitował Eurosport. Marcin szybko uzyskał pseudonim „The Polish Expresss” – nie zdradzimy jednak jego pochodzenia. Podpowiemy tylko, że ma on związek z tym, co Marcin potrafi zrobić na ringu. A to już zobaczycie sami 9 marca!

Bilety na galę są do nabycia pod numerem telefonu 01733 882565 i kosztują £30, £50 (pierwsze rzędy widowni) oraz £75 (w tym obiad i deser). Wejście od 18.30. Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC