1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

PROJECT X PARTY W HALO

project x mainOfficalClubNights powraca do klubu Halo, aby właśnie tam organizować najlepsze klubowe party w mieście. Pierwsza impreza już w piątek, 12 kwietnia. Jej tematem przewodnim jest Project X. Kto widział, ten wie, że jest to film o urodzinowej imprezie wszechczasów. I właśnie podobna czekać będzie na wszystkich gości, którzy przybędą do Halo. Wśród atrakcji oczywiście armatki confetti, lasery czy… alkoholowe upominki.

Muzycznie również będzie się działo. W Halo zagrają Chogster, Luke Baines i The Foxy Brothers, serwując hity zajmujące pierwsze miejsca na listach muzycznych (EDM i House).Usłyszycie m.in.: Swedish House Mafia, Avicii, Disclosure, Calvin Harris, Nicky Romero, Eric Prydz, Bastille, Rudimental, David Guetta, Steve Aoki czy Denz Koyu . W Ghost natomiast wystąpi DJ173 i zagra R’n’B, UK funky oraz Hip Hop.

Każda osoba która zapisze się na listę gości, otrzyma jeden z prezentów marki Belvedere. Aby zapisać się na listę gości, należy odwiedzić stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/437120333024441/, dołączyć do wydarzenia, a następnie napisać swoje imię i nazwisko na ścianie FB.

Zgłoszenia przyjmowane są do godziny 23.30.

Impreza dla gości powyżej 18 roku życia. Dowód tożsamości wymagany.

Adres: Unit C1, Earlham House, Northminster, PE1 1FJ, Peterborough.

Project X party potrwa od 21.00 do 5.00.

project x

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC