1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.6.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

NAUKA JAZDY PO POLSKU - Nauka jazdy po polsku

nauka jazdy bez ramki - maleNauka jazdy samochodem potrafi być sama w sobie stresująca. A co dopiero, gdy przychodzi nam doszkalać się w UK i to w języku, który nie jest naszym ojczystym. Aby zminimalizować stres, wszystkim przyszłym kierowcom polecamy zajęcia w nowo otwartej Szkole Nauki Jazdy Wojciech Ryl w Peterborough, która prowadzi szkolenia pod okiem profesjonalnego oraz cierpliwego instruktora, dostosowującego program nauczania indywidualnie do potrzeb oraz umiejętności kursanta. Zarówno lekcje, jak i materiały szkoleniowe do egzaminu teoretycznego, oferowane są w języku polskim.

Szkoła oferuje podstawowy kurs na prawo jazdy, jazdy doszkalające oraz zajęcia dotyczące Pass Plus.

Kursanci są przygotowywani do egzaminu zgodnie ze standardami DSA Driving Standards Agency przez wykwalifikowanego, polskojęzycznego instruktora nauki jazdy kat B (licencjonowanego przez DSA).To osoba, która jest profesjonalna, rzetelna, punktualna, która prowadzi kurs na najwyższym poziomie oraz najnowszymi metodami i która łatwo przekaże nam niezbędną wiedzę. Odbierze nas także z wyznaczonego przez nas miejsca – a zakończenie lekcji jazdy odbędzie się również pod dowolnym, wskazanym adresem.

Warto przy tym pamiętać, że szkoła stosuje system nauczania 1:1. Oznacza to, że lekcje odbywają się bez wożenia innych kursantów w samochodzie tak, aby w 100% skupić się na doskonaleniu umiejętności przyszłego kierowcy.

Lekcje prowadzone są przez 7 dni w tygodniu, do późnych godzin wieczornych, w komfortowym samochodzie, wyposażonym w klimatyzację. Auto można potem wypożyczyć od szkoły na egzamin praktyczny.

Nauka jazdy prowadzona jest na terenie Peterborough i w okolicy, w odległości do 20 mil. Co istotne, nauka odbywa się po trasach egzaminacyjnych, a dzięki temu kursanci poznają wszelkie trudne punkty drogi, zakryte przez drzewa znaki itd., które można spotkać na egzaminie.

Standardowa  godzina nauki jazdy w szkole to koszt £23 - atrakcyjne zniżki przy rezerwacji powyżej 15 godzin lekcyjnych!

Zainteresowanych, przyszłych kierowców zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego ze szkołą: 07597750087, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szerokiej drogi!

 

nauka jazdy bez ramki

 

 

ryl_logo

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze   

0 #1 Renata 2015-04-28 08:38
Witam ,czy jest mozliwosc zarezerwowania lekcji 14 lub 15 maja i 22 lub 25 maja .Obecnie jestem w trakcie robienia kursu ale moja instruktorka wyjezdza na urlop.Renata
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC