1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.4.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Zmiany w miejskich połączeniach autobusowych

komunikacja miejska peterboroughDzięki inwestycji £100,000, w Peterborough powstaną nowe połączenia autobusowe oraz nastąpi przekształcenie już istniejących. W rezultacie, mieszkańcy miasta otrzymają szansę na dłuższe przebywanie w centrum miasta i korzystanie z jego uroków, bez martwienia się o transport powrotny. Polepszy się również komunikacja z miejscami pracy i rekreacji w dzielnicy Fengate.

Najważniejszymi zmianami w komunikacji miejskiej, które zaczną obowiązywać od poniedziałku, 3 października, są:

- przekształcenie linii 20 (Stanground-Oakdale Avenue-Hampton-Orton) w linię 60. Tutaj możemy spodziewać się dodatkowego, wieczornego połączenia, które po godzinie 17.00 ruszy z Queensgate – w chwili obecnej ostatni autobus kursuje przed godziną 15.00.

- zmiana linii 21 na linie 61 oraz 63:
* linia 61 będzie obsługiwać rejon Fengate głównie na bazie dotychczasowych połączeń. Nowością będą wcześniejsze połączenia, które ułatwią dojazd do pracy oraz późniejsze – aby można było pójść do kina Showcase lub odwiedzić Greyhound Stadium;
* linia 63 przejmie na siebie komunikację w rejonie Garton End Road oraz Keys Park, gdzie dotychczas kursowała linia 21. Pasażerowie również otrzymają możliwość dłuższego przebywania w centrum miasta dzięki późniejszym połączeniom.

* przemiana linii 22 (Fulbridge Road-Werrington-obszary wiejskie) w linię 62, która pociągnie ze sobą niewielkie zmiany w godzinach kursowania autobusów, równie niewielką zmianę w trasie (w rejonie Gunthorpe) oraz przedstawienie wieczornego połączenia z centrum do obszarów położonych poza miastem.

Dalsze szczegóły zmian dostępne są na stronie Stagecoach czyli tutaj.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC