1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Droga krzyżowa i rekolekcje w polskiej parafii

rekolekcje peterborough parafiaW polskiej parafii pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w Peterborough trwa Wielki Post. Ten czas duchowego przygotowania do świąt wielkanocnych będzie dla wiernych naznaczony kilkoma ważnymi wydarzeniami, a w tym procesją drogi krzyżowej ulicami naszego miasta oraz rekolekcjami, które w tym roku poprowadzi wyjątkowy gość.

Uroczysta Droga Krzyżowa przejdzie ulicami Peterborough w piątek, 31 marca.

Rekolekcje wielkopostne odbędą się w naszej parafii w niedzielę, 2 kwietnia. Poprowadzi je Chrystusowiec; ks. Mariusz Sokołowski. Jest on zdobywcą I nagrody w kategorii programów radiowych na IX Polonijnym Festiwalu Multimedialnym Polskie Ojczyzny 2014 w Częstochowie. Jury XXXI Międzynarodowego Katolickiego Festiwalu Filmów i Multimediów "NIEPOKALANÓW 2016" przyznało ks. Mariuszowi Sokołowskiemu II nagrodę w kategorii program radiowy (słuchowiska i cykle audycji) za "Żołnierzy Chrystusa. Walkę o polską duszę" oraz za projekt "Siostry".

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC