1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.9.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Pobicie Litwinki w Peterborough

bojka peterboroughDo brutalnego ataku na nastoletnią Litwinkę doszło w piątek, 5 maja, w Central Park w Peterborough. W zdarzeniu udział wzięła liczna grupa dziewcząt. Matka zaatakowanej, Ilona Iloniuk, opublikowała dwa filmy na Facebooku, na których widać przebieg wydarzeń. Wystosowała również apel o pomoc w zidentyfikowaniu oprawczyń oraz słowa do ich rodziców.

„Moja córka była w Central Park i została pobita przez wiele dziewczyn. Moze ktoś je rozpoznaje?” - możemy przeczytać na profilu pani Iloniuk. Dalej kobieta apeluje do rodziców i opiekunów nastolatek, aby doglądali swoich córek, ponieważ „ona była jedna a ich było 20”.

Bójka została wywołana najprawdopodobniej za sprawą wiadomości tekstowej, wysłanej przez jedną z dziewczyn. Chociaż Litwinka powiedziała, że nie chce się bić, została pociągnięta za włosy i przewrócona na ziemię. Wtedy zaatakowało ją siedem nastolatek. Bezbronną i nie mającą szans w starciu dziewczynę popychano oraz kopano.

Litwince szczęsliwie udało się wydostać z miejsca zdarzenia a tłum się rozproszył. Atak został jednak zarejestrowany m.in. na poniższych nagraniach. Jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat osób, które dopuściły się tego brutalnego ataku, proszony jest o kontakt z lokalną policją pod numerem 101. 

 

Opublikowany przez Ilona Iloniuk's na 5 maja 2017

 

Opublikowany przez Ilona Iloniuk's na 5 maja 2017

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Praca w Pierogarni
ABC