1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.9.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Nowa zabudowa w Hampton

hampton peterborough 2018Nowa zabudowa mieszkalna oraz usługowa, z restauracją, kawiarnią i pubem powstanie wkrótce przy Eagle Way w Hampton. Wniosek o pozwolenie na budowę został co prawda złożony do Peterborough City Council już w lipcu zeszłego roku – deweloperzy jednak wprowadzili kilka zmian do projektu, który wczoraj w całości zaakceptował komitet ds.planowania w urzędzie.

W jednej z najmłodszych dzielnic naszego miasta, O & H Properties Ltd oraz Hampton Lakeview Ltd wybudują 75 mieszkań, w większości z jedną sypialnią, w dwóch pięciokondygnacyjnych blokach oraz pomieszczenia usługowe.

Urząd otrzymał aż szesnaście sprzeciwów do złożonego pozwolenia na budowę w Hampton. Zgłoszone zostały obawy dotyczące głównie braku miejsca do parkowania. Przeciwnicy budowy wskazują również, że w sąsiedztwie zabudowy znajdzie się dom opieki St Edmunds Court i zagrożeniu może ulec prywatność jego rezydentów.

Agenci działający w imieniu deweloperów odpierają krytykę. Ich zdaniem, rezygnacja z planowanego w nowych blokach ogrodu na dachu, a także zmniejszenie liczby balkonów, wpłynie korzystnie na komfort mieszkańców domu opieki. Pokazują także, że ilość wyznaczonych miejsc parkingowych spełnia wymogi ustanowione przez urząd w Peterborough, a osoby korzystające z „komercyjnej” części zabudowy – będą zostawiać swoje samochody w odpowiednich miejscach na ulicy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Praca w Pierogarni
ABC