1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Gwiazdy muzyczne w zasięgu Twojej ręki!

ub40 milton keynesUB40, Pearl Jam i Kings of Leon już wkrótce zagrają w niedalekiej odległości od Peterborough. Będą to trzy wyjątkowe koncerty, podczas których usłyszymy najpewniej takie hity, jak „Red red wine”, „Jeremy”, „Alive”, „Use somebody” czy „Sex on fire”. Kto może, niech przybywa zobaczyć gwiazdy sceny muzycznej, bo takie okazje nie zdarzają się często!

 

UB40 w Burghley House

Już w tą sobotę, 7 czerwca, zespół UB40 wystąpi w Burghley House w Stamford. Od razu uspakajamy; bilety na wydarzenie wciąż są dostępne na stronie organizatora występu, Live Promotion Events Ltd, w cenie £42 od osoby. Mickey, Astro i Ali wykonają zarówno dobrze znane utwory zespołu, jak i zaprezentują nowy materiał. Support zapewni Xova. Koncert jest częścią światowego tournée grupy. Na miejscu w sobotę można pojawiać się od godziny 17.00.
http://livepromotionsconcerts.co.uk/ub40/4582657589

 

Kings of Leon w Milton Keynes

Niedziela, 22 czerwca w Milton Keynes należeć będzie do amerykańskiej grupy Kings of Leon, która wystąpi w Milton Keynes Bowl z supportem Haim, Twin Atlantic oraz The Last Internationale. Zespół zagra utwory z najnowszej płyty „The Mechanical Bull”. Zapewne nie zabraknie też „Sex on Fire”. Utwór ten doskonale pamiętają fani, którzy w zeszłym roku obserwowali występ Kings of Leon w Birmingham – podczas wykonywania piosenki jeden z fanów rozebrał się do rosołu i wyraźnie rozbawił zgromadzony tłum i członków zespołu. Koncert w Milton Keynes zacznie się o godzinie 14.00. Bilety dostępne są m.in. na http://www.livenation.co.uk/artist/kings-of-leon-tickets w cenie £61.

 

Pearl Jam w Milton Keynes

Kolejną gwiazdą, która zaprezentuje się w Milton Keynes Bowl będzie Pearl Jam. Zespół zagra koncert na zakończenie swojej trasy koncertowej po Europie, w ramach której wystąpi też 3 lipca w Gdyni. Fani grunge’u powinni się szykować na piątek, 11lipca, na godzinę 14.00. Zgromadzoną publiczność rozgrzeje Black Rebel Motorcycle Club i Off. Zakupu biletów można dokonać tutaj:
http://www.ticketmaster.co.uk/pearl-jam-milton-keynes-11-07-2014/event/37004B859252176F
Cena to £72.75 za wejściówkę. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC