1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Jamie Oliver bezpłatnie w bibliotekach w Peterborough

ksiazka_jamie_oliver_peterborough_peterboroughpl.comEgzemplarz najnowszej książki „Save with Jamie”, autorstwa jednego z najsłynniejszych kucharzy w UK, Jamiego Olivera, został bezpłatnie przekazany do każdej biblioteki w UK, dzięki inicjatywie samego autora i wydawcy książki, a także ich współpracy z The Reading Agency. Oznacza to, że lektura jest do wypożyczenia z jedenastu bibliotek na terenie Peterborough.

Zamysłem autora było pogodzenie w jednej książce pasji do wspaniałych, smacznych potraw, które jednocześnie sprawią, że nie będziemy musieli bankrutować przy kupnie składników na ich przygotowanie. Ma być pysznie i tanio. Kucharz chce pomóc rodzinom i całym społecznościom, które są pod presją finansową, w robieniu tańszych zakupów, sprytniejszym gotowaniu, dobrym jedzeniu i marnowaniu jak najmniejszej ilości produktów. To ważne, ponieważ według szacunków, przeciętna rodzina traci na wyrzucaniu żywności około £680 rocznie – a to już poważna strata dla domowego budżetu.

Jamie Oliver chciał także, aby dostęp do książki mieli wszyscy, a nie tylko te osoby, które stać na jej nabycie. I trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na realizację marzenia, jak podarowanie książek ponad 4000 bibliotek na terenie całego kraju.

Biblioteki w Peterborough:
http://www.vivacity-peterborough.com/libraries-and-archives/vivacity-libraries/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC