1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Fajerwerkowa fiesta rozświetli niebo nad Peterborough

firework fiesta peterboroughTradycyjnie już listopad w Wielkiej Brytanii jest czasem, w którym królują fajerwerki. Mieszkańcy naszego miasta po raz kolejny będą się bawić i podziwiać sztuczne ognie podczas Firework Fiesta w sobotę, 7 listopada, w Peterborough Arena.

Czy warto wybrać się na to wydarzenie? Z całą pewnością tak – jest ono bowiem największym pokazem fajerwerków w rejonie East Anglia i znajduje się w pierwszej dziesiątce tego typu atrakcji w całym kraju.

Wejście na teren Peterborough Arena od godziny 17.00. Na miejscu wesołe miasteczko, stoiska handlowe, występy zespołów muzycznych w godzinach 17.30 – 21.00, a także główna trybuna mogąca pomieścić ponad dwa tysiące osób i gwarantująca wspaniały widok na podniebny pokaz (który rozpocznie się o godzinie 19.30).

Bilety na Firework Fiesta, w cenie 7 funtów dla osoby dorosłej i 2 funty dla dziecka, dostępne są w przedsprzedaży na stronie internetowej:
http://www.fireworkfiesta.com/tickets

Wejściówki zakupimy także w dniu wydarzenia przy wejściu w cenie £5 i £10.

W ciągu czterdziestu lat, odkąd odbywa się święto sztucznych ogni, uzbierano łącznie ponad £525,000 na rzecz organizacji charytatywnych.

Więcej informacji oraz aktualny program bonfire znajdziecie na stronie:
http://www.fireworkfiesta.com/ 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC