1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

PM Project i granie z gwiazdami

pm projectTalentom trzeba pomagać. Z takiego założenia wyszli organizatorzy kolejnej już edycji koncertu i konkursu „Zagraj z gwiazdami”. Startuje w niej zaprzyjaźniony z naszą redakcją PM Project, który dzięki głosom rodaków na Wyspach może spełnić swoje muzyczne marzenia.

W listopadzie do Londynu zawitają dwa wspaniałe zespoły. Kombii, znany z takich hitów jak "Sen się spełni" czy „Słodkiego, miłego życia” oraz młoda i bardzo energetyzująca polska wokalistka Ewa Farna. Jej hity podbiły już Polskę i Czechy. Tym razem czas na Wielką Brytanię. W 2013 roku Ewa zasiadła w panelu jurorskim czesko - słowackiej wersji programu Superstar Show. Natomiast rok później została zaproszona na jurorskie krzesła polskiej wersji X-Factor. Tym razem Ewa Farna razem z Grzegorzem Skawińskim poszukiwać będą talentów w UK i wystąpią 13 listopada w Indigo O2 Arena wraz ze zwycięzcą zabawy.

Głosowanie na młode talenty potrwa do północy dnia 25 października. Głos w konkursie może oddać osoba, która zarejestrowała się wcześniej na stronie:
www.zagrajzgwiazdami.co.uk .

Głosowanie internautów potrwa do dnia 25 października 2015 do godziny 24:00. Każda osoba może oddać trzy głosy dziennie, po jednym głosie na jednego uczestnika Konkursu.

Dnia 26 października na stronie pozostanie już tylko 5 wykonawców/teledysków – a każdego następnego dnia jury zdecyduje, który z uczestników traci szansę na występ z gwiazdami. W piątek, 30 października, poznamy zwycięzcę.

PM Project startuje z utworem „Like a dream”, który można usłyszeć tutaj:

http://zagrajzgwiazdami.co.uk/zespol,PM-PROJECT,6687,13.html 

Podoba się? To głosujemy!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC